Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Huszonéves nőként negyvenes-öt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves nőként negyvenes-ötvenes férfiakhoz (is) vonzódom, ez beteges?

Figyelt kérdés

Csak ahhoz, aki jól tartja magát, jól néz ki, erős a kisugárzása, magabiztos, elért már valamit az életben, befolyása van stb.

Az is tetszik, hogy jobban értékelik a fiatalságomat, szépségemet, mint a kortársaim, akik könnyebben kapnak hozzám hasonló nőket.

Soha nem voltam együtt ilyen férfival, habár többször lett volna rá lehetőségem. Gondolom, ezek a férfiak is érzik, hogy tetszenek nekem, és bepróbálkoznak, de legtöbbjük házas, így szóba sem jön.

Talán nem is tetszene, megijednék, ha a valóságban összejönnék valakivel, aki kétszer annyi idős, mint én.

Apámmal semleges a kapcsolatom, nem kiemelkedően jó vagy rossz. Más nő is van így? Ti összejöttetek már idősebb férfival?



2021. dec. 27. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Beteges
Másokkal is előfordul, normális
Gyakoribb ez, mint gondolnánk
25 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
39%

Amelyik nem házas az meg nincs tele lével és befolyással.

Nekem inkább úgy tűnsz mint akinek fogalma sincs hogy mit akar...

2021. dec. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
21 éves voltam, amikor megismertrm a páromat, aki 39 volt. Vonzott, hogy kedves, figyelmes, uriember, udvarol, és igen, az is, hogy sikeres, határozott pasi. 10 éve vagyunk hazasok!
2021. dec. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Amúgy nekem is fura, ha egy pasi nem házas ennyi idősen, de azért léteznek elvált férfiak is, gondolom.

Tényleg nem tudom, hogy mit akarok.

Vonzanak, ennyi. De a hosszútávú kapcsolat gondolata megijeszt velük, nem akarok egy impotens papát pelenkázni később.

2021. dec. 27. 22:28
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem rád gondoltam, 2. válaszoló. 18 év még nem vészes, és mivel fiatalon ismerkedtetek meg, előrelátható volt, hogy akár évtizedeket tölthettek boldogan együtt.
2021. dec. 27. 22:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz komolyat, akkor egyszerűen ne foglalkozz vele, hogy házas-e vagy sem. Csak az foglalt, akin fekszenek.
2021. dec. 28. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én is 20on éves nő vagyok, nekem is tetszenek a magukat jól tartó 40es akár 50es férfiak IS. A saját korosztályom, de a 30asok IS.

Szerintem túl van az misztifikálva. Miért lenne beteges?


Meglátok egy magát nagyon jól tartó 40es pasit, tetszik, elfantáziálgatok a buszon/kocsiban stb hogy milyen lenne a megismerkedés, szex. Ez nem jelenti azt, hogy belemennék egy viszonyba vagy hogy hozzá akarnék feleségül menni. Az ember lát egy vonzó embert és tetszik neki, nagy ügy.


A férfiak is megnézik a magukat jól tartó 40es vagy akár 50es nőket. Összességében aki ennyi idősként jól néz ki, szerintem nem kerüli el az emberek figyelmét.


Miért lenne beteges? Ez is ösztön, belénk van kódolva.


Régen se volt ritka hogy idősebb pasik fiatalabb lányokat vettek el. A fiatal férfiak tanultak/dolgoztak/katonáskodtak, a korukbeli lányokat pedig olyanokhoz akarták feleségül adni, aki el tudta tartani őket, aki gondoskodni tudott a lányokról akiket azonban korán férjhez adtak. Nem volt ez ritka.


A legtöbb nőnek meg ösztönösen bejön, ha a férfi tapasztaltabb, gyakorlottabb nála, idősebb, stb. Egyfajta biztonságérzetet nyújt. De ez is ösztön.


Csak az mondja, hogy beteges aki szerencsétlen és nem tud becsajozni.

2021. dec. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem beteges egyáltalán, én amióta kilátszom a földből, mindig az idősebb pasikhoz vonzódtam. Most is a 40-es, ötvenes korosztály tetszik, pedig én is már 37 vagyok .
2021. dec. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút nem az
2021. dec. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ilyet keresek én is☺ F43
2021. dec. 30. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!