Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Kizárólag férfiakhoz szól a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kizárólag férfiakhoz szól a kérdésem, nők NE OLVASSÁK EL! Főleg a huszonéves nők NE! Hogy teremthetnék magamnak esélyt?

Figyelt kérdés

Van egy nő ismerősöm, aki gyakorizik, olvassa ezt a kategóriát, ezért alig merek írni. De ahogy csekkoltam, arra gondoltam, miért ne tehetnék fel magam is egy kérdést, mostanra már úgyis tuti alszik. 💤

Szóval. Ez a nő, ez az én viszonzatlan szerelmem. 10-es skálán legalább egy 15-ös, mivel nemcsak hogy gyönyörű, csodaszép arcú, hajú és tökéletes alakú, de a humora, az esze, a szívből jövő kedvessége tovább emeli. Nem véletlen, hogy pont belé szerettem bele.

De pont emiatt nem csak én persze. Többek közt ezért is viszonzatlan a szerelmem, mert bár bír, jól elvagyunk és nem tart rossz palinak, de egyszerűen annyian ostromolják, hogy esélyem sincs, hogy elköteleződjön mellettem. Mi több, egy ideje ugyanazzal a csávóval randizik, félek, össze fognak jönni. Nem tudjátok, hogy teremthetnék magamnak mégis esélyt?

Fú, remélem nem látja ezt a kérdést. :D És ne írjon rá senki, ha mégis előkerül, így is van bőven elég konkurencia. De remélem nem bukkan itt fel, mert az halál égő lenne.


2017. szept. 6. 01:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy ilyen nőnél esély? Ne parázz itt hogy ki olvassa, ha nem vállalod a tetteidért a következményeket mit akarsz? Tőlünk várod a megoldást erre? Légy férfi, állj elé, mondd el neki mennyire szereted. Emelt fővel vállad a kudarcot ha visszautasít. Ha ezt nem teszed meg akkor nyugodtan parázzál itt a gyik-on mig valaki elviszi előled.
2017. szept. 6. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Jajj Pistiii olyan cuki vagy de tudod, hogy csak baratok vagyunk :))))
2017. szept. 6. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ez egy nyilvános fórum...

Esélyed 0, hiszen jár valakivel.


Nő.

2017. szept. 6. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélgessél vele az a legjobb módja annak hogy meg legyen. Szóval hajrá. 20/F
2017. szept. 6. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egy ilyen kérdés után nem sok esélyt látok rá.
2017. szept. 6. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ha már randizgat vkivel akkor sztem nem sok esèlyed van. Szerelmet meg ne vallj Neki, mert az vèr ciki ès tuti, hogy híresztelni is fogja, hogy ,,jajj, már megint szerelmes belèm egy srác"...
2017. szept. 6. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Élőben is találkoztatok, vagy csak a netről ismered?
2017. szept. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Lol,ez szánalmasan gázos...
2017. szept. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hívtad már el randira? Nem? Más meg tökösebb volt? Így jártál ,baxhatod..de nem a nőt.
2017. szept. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Jól elvagy:) Kamu.
2017. szept. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!