Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hiányzik most olyan valaki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hiányzik most olyan valaki akit az oldalon "ismertél meg"?

Figyelt kérdés

Ha jól esik írhatsz is róla. Mióta, barátként vagy mint nő/férfi hiányzik...


Mekkora lehet a gyakoris szerelmi élet :)



2021. dec. 29. 09:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Ó, b*ssza meg.. Örökre hiányozni fog. Nem is tudom, 2év telt el, vagy 3 mióta nem írt többé? Idióta vagyok tudom, hogy a mai napig eszembe jut. :)
2021. dec. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
88%
Mai napig annak reményében jövök fel néhány havonta, hogy hátha írt, vagy hátha ráakadok valakire aki feledteti őt. Első voltam...
2021. dec. 29. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Voltak ismerkedéseim,beszélgetéseim,hosszabbak is...több hónaposak,de a végén mindig abbamaradt,eltűnt a másik.Igazából úgy egyikük se hiányzik.A beszélgetések,kapcsolatkialakulás,kapcsolat,inkább ez hiányzik...de nem tőlük.
2021. dec. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
95%

Ha már egyszer írt nektek privátot aki fontos nektek, akkor ti is bármikor rá tudtok írni és rákérdezni, hogy mi van?

Akkor miért nem teszitek meg? Legfeljebb kiderül az illetőről, ha nem ír vissza, hogy mégsem érdemes arra, hogy időt fordítsatok rá.

Lehet hogy már nem szeretne írogatni nektek, de azt is tudná közölni egy két mondatban, ha akarná!

2021. dec. 29. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
80%

#4 A stylusos alpha male-ben egy költő veszett el!

Nem gondolhatod komolyan, hogy csak úgy hipp-hopp folyton jelen legyen. Egy vers megalkotása hosszú és fáradságos folyamat, mint tudjuk a jó munkához idő kell! :D

2021. dec. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen. 1 évvel ezelőtt ismertük meg egymást, hosszabb ideig írtunk egymásnak (3-4 hónap), majd megváltozott az élete, és eltávolodtunk. Nemrég felkerestem egy másik platformon, amit pozitívan fogadott, de nem lett az igazi egymásra találás...

Most kicsit várok a dologgal, de úgy néz ki, hogy vége lesz...

2021. dec. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen egy fiatalabb lány akivel 2éve írogatunk sajna messzire lakik és nem volt tali bár nagyon szerettem volna ! Hiányzik nekem!
2021. dec. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
95%

Igen van egy pasi aki hiányzik, több mint 1 éve ismertem meg. Van amikor ráírok, de az meg olyan szánalmas, de nem tudom, nem tudom mivel fogott meg.

n

2021. dec. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Igen, van egy nő, akit itt ismertem meg, utána össze is jöttünk. Elképesztően szerelmes voltam belé, de ő elég hülyén viselkedett, aztán szakított is velem. Csúnyán eljátszotta a bizalmamat. Megbánta, nagyon szerette volna visszacsinálni, tett is érte, de én már nem bíztam benne. Mire készen álltam volna rá, meg rájöttem, hogy mindenkinek jár egy esély, már talált mást.

Össze is házasodtak. Csak eszembe jut, máris összeszorul a szívem, pedig nem mostanában volt.

Életem egyik legnagyobb hibája.

2021. dec. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem mondanám, hogy hiányzik, de eszembe szokott jutni. Vagy valami ilyesmi...Úgy a hiányzik és az időnként eszembe jut között valahol valami 😃


n

2021. dec. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!