Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor jut el egy férfi a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor jut el egy férfi a csajozás csúcsára?

Figyelt kérdés
2021. dec. 29. 11:02
A kérdező szavazást indított:
Amikor lefeküdt a 100. nővel is.
Ha megtörtént az, hogy már gazdag nők tartják el.
Amikor megtalálta élete szerelmét, akinek hűséget tud fogadni.
Egyéb (írd le kommentben)
20 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
amikor nem kell tobbet ilyen baromsagokon kattognia, hogy ‘csajozas’, hanem egyszeruen csak eli at eletet amellett a no mellett, akit szeret es aki viszont szereti ot.
2021. dec. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
59%
Mi van azokkal a férfiakkal, akik nem csajoznak? Én munkahelyen ismertem meg a feleségem és nem csajozás címszóval kezdtem el vele beszélgetni. Most akkor elértem a csúcsra?
2021. dec. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2


Ha a válaszlehetőségeket nézzük, akkor felérhettél. Így viszont olyan, mintha te nem másztad volna meg a hegyet, hanem egy helikopterrel mentél volna fel. Aki mögött 99 nő van, az mászott, nem js keveset, ha a 100. nőt tekinti a csúcsnak. Neked (talán) könnyebb utad volt.

2021. dec. 29. 11:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem 30felett jutsz el a csúcsra. Addigra van élet tapasztalat, szexuális tapasztalat, magabiztos vagy, öntudatos, megteremtetted magadnak az egzisztenciádat és addigra lesz egy férfinek olyan kisugárzása hogy bárhol tud ismerkedni. Én ezt tapasztalom. Muota total leszarom az egészet és nem görcsölök semmin valahogy könnyebb minden.
2021. dec. 29. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#3 Akkor engem hordár cipelt fel, mert 4 párkapcsolatom volt eddig (a feleségemmel együtt) és abból csak egyszer kezdeményeztem én, nem is nagyon "csajoztam".
2021. dec. 29. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!