Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan szilveszteri buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan szilveszteri buliba ahol ott lesznek a párom barátai, ti melyik ruhaszettet vennétek fel (képekkel)?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok a holnap utánt illetően. Én a fekete/szürke kombóra gondoltam, de aggódom hogy nem e túl kihívó... Illetve hogy jól áll e rajtam..


[link]

[link]



[link]

[link]



2021. dec. 29. 16:29
A kérdező szavazást indított:
Farmeres szett
Fekete nacis szett
Valami más
Mindegy
53 szavazat
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
78%
Teljesen mindegy, de egyébként sokkal jobb összeállítás lenne a fekete nadrág, fekete nadrágos szetthez a másik felső.
2021. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
27%

De kva jol all nyilvan (ezt te is tudod), de baromi kihivo is.

En ilyet max valami bakanccsal vennek fel, nem tusarkuval.


Amugy elarulod, hogy csinaltal ilyen feneket magadnak? En is szeretnek:D

2021. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
100%
Végre valaki nem szöveg alapján kèr vèlemènyt
2021. dec. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
30%
A bőrnacis rettenetesen kövérít, a farmeres képeken látszik, hogy amúgy nem vagy kover egyáltalán. A farmer viszont szerintem nem illik szilveszteri buliba. Így én a "valami más"-ra szavaznék.
2021. dec. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem kihívó, kicsit sem. Sima cicanadrág/farmer egy felsővel, nem értem mi lenne ebben kihívó.


Én személy szerint mondjuk nem szeretem az ilyen jellegű cicanacikat (mint rajtad a fekete) rövid felsővel felvenni, mert ami nekem van legalábbis az nagyon tapadós és vékony, úgy érzem ki van a hátsóm.:D Persze nyilván nem, de én kényelmesebben érzem magam, ha hosszú felső van rajtam egy ilyen nadrághoz, de ez én vagyok, ez az én berögződésem. Mondjuk én eleve inkább ruha+harisnya kombót preferálom, vagy bokacsizmával vagy magassarkúval, de kétséget kizáróan egy nadrág plusz felső kényelmesebb. Szerintem a fekete nadrágos szett jó. :)

2021. dec. 29. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:
88%

#2

Nekem is hasonló alkatom van, mint a kérdezőnek, kicsit talán hangsúlyosabb a fenekem. :) Nekem annyi a megoldásom erre, hogy nem szabad félni a súlyoktól. Heti 5x edzek, abból 2x alsó testre. Az egyik inkább láb hangsúlyos, nagyobb volumenű gyakorlatokkal (guggolás, csípőfeszítés, combtávolítás, stb), a másik aprólékosabb, fenékizmokat jobban megcélzó gyakorlatokból áll (bokasúlyokkal, csigával, gumikötelekkel), amiben nem fulladok ki annyira, de kellően tudok fókuszálni a kisebb izmokra is fenéktájt. 😇 A nagyobb izmokat megdolgoztató gyakorlatokból 4x15-20 ismétléssel, a kisebbeknél meg 4x25-30 ismétléssel dolgozom akkora súllyal, hogy éppcsak bírjak ennyit szabályosan csinálni. A másik 3 nap meg felsőtest/has/cardio, de az már más téma.


Bocsi, hogy beleszóltam, anno nekem is fejtörést okozott a dolog, gondoltam segítek. :)

2021. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
79%
Egyaltalan nem kiviho egyik sem, vagy a parod haverjai ilyen egybites gyuros segghulye osztonlenyek, hogy nem mersz elottuk megjelenni egy szimpla fekete bor(hatasu?)naciban? A farmer szerintem tul hetkoznapi, vagy a fekete nadrag, vagy ha van valami jo fekete szoknyad akkor azt vennem harisnyaval.
2021. dec. 29. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim ***** válasza:
42%
Mindenképp a második. Az első elég furcsa kombináció.
2021. dec. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
70%

Ezek a frusztralt valaszokXDD

Semmi kihívó nincs a bornaciban, csak egyertelmuen szexi, es ez bassza masok szemet:D

Ha a kis haverok megbelyegeznek, hogy mekkora r*bi vagy h ilyen kihivoan oltozol, akkor hidd el, ok barmi masban annak tartananak:D

Menj nyugodtan a bornaciban, gyonyoru vagy noi szemmel is:)

2021. dec. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Köszi ❤️
2021. dec. 29. 18:12
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!