Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan szilveszteri buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan szilveszteri buliba ahol ott lesznek a párom barátai, ti melyik ruhaszettet vennétek fel (képekkel)?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok a holnap utánt illetően. Én a fekete/szürke kombóra gondoltam, de aggódom hogy nem e túl kihívó... Illetve hogy jól áll e rajtam..


[link]

[link]



[link]

[link]



2021. dec. 29. 16:29
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
12%

Szemből nincs fotó? Csak azért, mert így úgy néz ki, mintha rendesen pocakod lenne a bőrnaciban.

Arra is gondolj, hogy a buliban eleve meleg szokott lenni, és valószínűleg táncolni is fogtok. Szerintem ez a szürke pulcsi túl meleg lesz.

A naci oké, jobb, mint egy sima farmer, de én egy vékonyabb (meg esetleg 5 centivel hosszabb) felsőt keresnék hozzá.

2021. dec. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
74%

#11 jaj ne, egy nonek nehogy legyen pocakja, undoritoXDD

Idiota.

Mit kepzelsz te magadrol?

Nehogymar szegyellnie kelljen meg takargatni hogy nem fitnessmodell lapos hasa van..

2021. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
24%

Szerintem közönséges az a nadrág, és nem, nem vagyok frusztrált.

Ez a véleményem. A farmer pedig túl egyszerű, nem elég ünnepi.

Legalább egy miniszoknyát vagy sortot vegyél föl ha leggingset/harisnyát veszel, az csinos, de nem közönséges.

2021. dec. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 A kérdező kommentje:
#11 nincsen pocakom, előtte ebédeltem, lehet azt láttad vagy nem tudom...
2021. dec. 29. 18:37
 15/41 A kérdező kommentje:
#13 ez nem leggings hanem bőrhatasú nadrág. Kettő között elég komoly különbség van.
2021. dec. 29. 18:39
 16/41 A kérdező kommentje:

#11 így talán látod ami érdekelt...


[link]

2021. dec. 29. 18:44
 17/41 anonim ***** válasza:
23%
#16 így pont hogy meg jobban kijön a hasad. Nincs vele baj, csak ne állítsd be úgy, mintha lapos lenne :)
2021. dec. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/41 anonim ***** válasza:
13%

#15 mindegy minek nevezed, ez a nadrág full közönséges és csirkelábat csinál.

Legyen már benned egy minimális elegancia.

2021. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
84%

Nő vagyok, nem valami white knight, de még így sem értem a kommenteket. A kérdező bőven veri a magyar átlagot az alakjával meg az igényességével is és úgy tesztek, mintha valami utolsó bojlertestű lotyó lenne... Hasonló alakom van, azért "csináltam", hogy szabad lehessek a testemben és bármelyik ruhát felvenném az alkalomra rossz érzések nélkül, főleg a párommal az oldalamon, aki mellett alapból szeretek vadabb ruhákat hordani, mert nem kell attól tartanom, hogy idióták alámnyúlnak. Egy szilveszteri buliba megy istenem, nem bálba vagy az anyósához.


Jó alakod van, csinos leszel akárhogy is, a két szett közül azt válaszd, ami a praktikusabb neked. Számolj azzal, hogy esetleg hosszú lesz az este, táncoltok, meleg lesz odabenn, stb... Emiatt nem javasolnám a tűsarkút meg a pulcsit. De nadrágból a bőrhatásút venném, azt is fogom venni. :D

2021. dec. 29. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 anonim ***** válasza:
57%
Nálam nem jók a linkek.
2021. dec. 29. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!