Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy olyan szilveszteri buliba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy olyan szilveszteri buliba ahol ott lesznek a párom barátai, ti melyik ruhaszettet vennétek fel (képekkel)?

Figyelt kérdés

Bajban vagyok a holnap utánt illetően. Én a fekete/szürke kombóra gondoltam, de aggódom hogy nem e túl kihívó... Illetve hogy jól áll e rajtam..


[link]

[link]



[link]

[link]



2021. dec. 29. 16:29
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
16%
Bőven veri a magyar átlagot? Bárcsak úgy lenne, én lennék a legboldogabb, vagy 5 kilóval lehetek könnyebb nála ha egymagasak vagyunk, és még így is bőven vaskosnak tartom magamat is, nemhogy a kérdezőt. Én is pont ilyen combra hízós típus vagyok és gyűlölöm. Bosszantó az, hogy valaki kőkeményen edz és ez a maximum amit ki tud hozni magából, más meg felemeli a rózsaszín súlyzót kétszer és már formásodik. Én ilyen nadrágot sosem vennék fel az alkatomra, a kérdezőnek pedig még nálam is vaskosabbak a combjai. De nem lenne vészesen kirívó, mert gyakran látni tényleg kövér nőket is hasonlóban.
2021. dec. 29. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
84%

21

A saját testképzavarod projektálása helyett inkább nézz körül kicsit... A legtöbb ember ezt szépnek, vonzónak tartja. Okkal van párja is szerencsétlennek és nem azért, mert valaki megalkudott vele. A legtöbb csajnak, akit agyba-főbe ajnároznak, kb ilyen (+- 5 kiló) alakja van.

2021. dec. 29. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
83%

Te jó ég, a kérdező pocakos meg vaskos a combja?? 21 neked súlyos testkép zavarod lehet plusz ezáltal durva önbizalomhiányod, de ez legyen már a te problémád, emiatt ne mást szapulj a neten, mert ez rettentően gáz.

Teljesen jó alakja van a kérdezőnek, sokan tennék össze a kezüket, ha ilyen combjaik és fenekük lenne, úgyhogy ne beszéljünk már baromságokat.

2021. dec. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
59%
Ez a fekete nadrág egyszerűen borzasztó. :(
2021. dec. 29. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem meg tök jó ez a fekete nadrág, nekem is van hasonlóm, nagyon szeretem.

Én a fekete nadrág, szürke pulcsi kombóra szavazok.

2021. dec. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
34%

#16: Oké, hát látom, nagyon az a cél, hogy az egész feneked kirakatban legyen. Remélem, tudod ezt a pózt tartani egész este, és így, se.ggel előre mész oda mindenkihez, mert az első benyomás fontos. Mutasd az előnyősebb oldalad!

De ha nem megy, akkor a haverok nagyon is látni fogják, ha van pocakod, összeér a combod, és mindezt kidomborítja egy fényes nadrág, ami rohadtul kövérít.

Nem kell topmodellnek lennie mindenkinek, és az emberek 99,99%-nak nincs tökéletes alakja. És ez így van jól.

De legyél már annyira NŐ, hogy olyat veszel fel, ami előnyös! Mehet a gatya, ha az a szíved vágya, de ez a műszálas cucc önmagában is garantálja, hogy izzadj. Te meg felveszel egy kötött pulcsit hozzá, mert csak az elég rövid, hogy mindened kilátszódjon. Rendben. Remélem, szemből sikerül villantani egy tevepatát is, hogy tökéletesen látható legyen a kínálat.

🤦‍♀️

2021. dec. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
18%

26

Haha. Én is így gondolom. Jól összefoglaltad.

2021. dec. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
A kép készítése előtt ettem írtam is... Lehet amiatt tűnt nagyobbnak a hasam a képen...
2021. dec. 29. 22:40
 29/41 anonim ***** válasza:
92%

#16 "legalább húznád be a nagy beled, ha már ilyen képet linkelsz. Vagy ez már a behúzott állapot? :D"

Azert ne essunk mar ilyen k.rva nagy tulzasokba..

Nehogymar ha latni oldalrol egy lany hasat, az mar nagy belnek szamitson, uramisten..

2021. dec. 29. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
88%
Semmi gond a fekete nadrággal, de azért egy normális elölről fénykép jobb lett volna, gondolom nem egy kitekert zombi vagy, aki így közlekedik.
2021. dec. 30. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!