Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek már késő?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek már késő?

Figyelt kérdés

Nah szóval az lenne hogy, 17 éves vagyok eddig nemnagyon jártam bulizni meg stb. ez bepótolható még ? vagy már késő elkezdeni? Ebből adódóan barátnőm se volt még, mert nemnagyon mertem kezdeményezni, és buliba hátha megváltozna de nemtudom biztosra... úgy érzem sokmindenből kimaradtam eddig :/ Köszi a normális válaszokat!

17/f


2010. szept. 7. 18:04
 1/5 anonim ***** válasza:
hogy lenne késő a legtöbb minőségi diszkóba 18éves korhatár van szal nyugi nem késtél le semmiről.ami a csajozást illeti ha fel is szedsz vkit egy ilyen helyen azzal nem lessz komoly kapcsolat.
2010. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az ég világon semmiből nem maradtál ki...max egy pár lerészegedésről és simulásról... és igen bepótolható de ha nem szeretsz bulizni ne erőltesd :)
2010. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A mai fiatalok 15 évesen kezdik a bulizást mint pl. anno én is. De nem pótolhatató dolog. Belőled is lehet még partyfééész:D
2010. szept. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nemtudom , hogy szeretem e mert nemnagyon csináltam még, kivéve suli disco de az egyáltalán nem olyan .. :), zenét szeretem (táncolni annyira nemtudok) alkoholt se vetem meg de nemhiszem, hogy arra szükség lenne.
2010. szept. 7. 18:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Jajjj , ne viccelj "késő elkezdeni" :D Nem hagytál ki semmit.Van olyan aki még 30 évesen is megy.És ne legyél félős bulin kívül se,legyél nyitott és kezdeményező :))

16/L

2010. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!