Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Érdemes próbálkozni, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes próbálkozni, vagy várjak még, de lehet, hogy már késő lesz?

Figyelt kérdés

Tegnap interneten megismerkedtem egy sráccal. Elmondta, hogy pár napja szakított a barátnőjével akivel fél évig voltak együtt. Az egész éjszakát végigbeszéltük és azt vettem észre, hogy próbált bókolni. Meg amikor kérdeztem, hogy nem találkozunk-e akkor azt mondta, de, jó lenne. Viszont nem tudom, hogyha most szakított akkor próbálkozzak-e. Meg szerintem én nem lennék megfelelő ,,kaliberű" csaj neki.

Szerintetek próbálkozzak már most, vagy várjak? Mert ha várok akkor lehet, hogy összejön egy másik csajjal, de ha meg egyből ráhajtok akkor meg szerintem az egy kicsit bunkó lenne.


2011. júl. 14. 18:01
 1/1 anonim válasza:
Szerintem találkozhattok,de inkább csak beszélgessetek. Vagy majd meglátod,hogy mi sül ki belőle.Ha a lány szakított vele,akkor mindenképp kell várni.Viszont az is lehet,a fiú olyan,mint a legtöbb ember,hogy nem bírja ki kapcsolat nélkül,különben pánikol,és úgy érzi,egész életében egyedül fog maradni.Az ilyen hozzáállású emberekkel pedig vigyázni kell.Ha a srác szakított a lánnyal,akkor esetleg készülj fel,hogy a volt barátnője sértődöttségében ellenetek fordulhat.(fenyegetés stb...)
2011. júl. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!