Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívnátok magatokhoz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívnátok magatokhoz egy "idegent"?

Figyelt kérdés
Bejöttök egymásnak és a másik fél pár nap után fel akar hozzátok menni... Felengedtétek? Ha igen történt olyan, amit megbántatok?

2021. dec. 31. 00:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Miért akar feljönni?
2021. dec. 31. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

Még nem történt, mert nem engedném fel.

Lehet, hogy nagyon vonzó, de szerintem még akkor sem jó ötlet.

Előbb ismerd meg egy kicsit jobban! Jobb, ha az ember ilyenmor óvatos.

Meg ki tudja, hogy ha azokután jobban meismered, ugyanolyan szimoatikus lesz-e...

Szerintem nem kell ezt elsietni. Ha meg nem érti meg a másik fél, akkor ne hagyd magad. Nem ér annyit.

2021. dec. 31. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Nem, nem vagyok kattant. Pár lány ismerősöm csinált már ilyet. Hát, néhányuk meg is bánta... Srácok közül csak kettő járt pórul, eltűnt reggelre egy kis pénzük.
2021. dec. 31. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
44%

Egyéjszakás kaland.


Mond ez neked valamit???


Nekem volt, hogy a nő az első randi után kulcsot adott a lakásához.

Igaz, tudta, hogy ki/mi vagyok.

2021. dec. 31. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
34%
Igen fel engedném ha kaland
2021. dec. 31. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Nem.

Ismeretlennek a legbelső szférámban nincs helye. Nem tudok róla semmit. Akkor sem, ha szimpatikus. Bárkiben bármi lakozhat. Rengeteg az intellektuálisnak kinéző, udvarias, sármos bűnöző. Lehet tolvaj, lehet pszichopata. Az otthonom tabu.

2021. dec. 31. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem, hacsak nem nem total idegen, azaz ismerem latasbol jo ideje, pl kollega vagy ismerosom haverja vagy valami. De valakit akit csak random osszeszedtem Tinderrol vagy az utcarol… :D Biztos, hogy nem.
2021. dec. 31. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
77%

Nem.

Még így is idegen

2021. dec. 31. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
82%
Nekem több nőismerősöm van, akik rendszeresen szereznek/szereztek egyéjszakásokat tinderről. Sose értettem, hogy merik, de még nem volt semmi gáz.
2021. dec. 31. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
78%
Soha nem tennék ilyet.
2021. dec. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!