Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Felhívnátok magatokhoz egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felhívnátok magatokhoz egy "idegent"?

Figyelt kérdés
Bejöttök egymásnak és a másik fél pár nap után fel akar hozzátok menni... Felengedtétek? Ha igen történt olyan, amit megbántatok?

2021. dec. 31. 00:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
38%

Engem mknden ferfi hazavinne egybol.

Nem is ertem a válaszokat.

2021. dec. 31. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
23%
Egyszer tettem ilyet nő létemre 13 éve. Azóta is itt van
2021. dec. 31. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
14%
azért aki nem egy csöves nem fog meglopni..
2021. dec. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Mindenkinek nagyon szépen köszönöm a válaszát!


Szívesen olvastam volna még olyat is, aki felhívta és megbánta.


Mindenkinek ment a zöld kéz, sokat jelentett minden válasz. Ha lehet kérni, ne pontozzunk már le senkit a véleménye miatt, én minden válasznak örülök, és nem látjuk ugyanúgy a dolgokat...


13, Ezzel nem értek egyet, sajnos tényleg nem lehet tudni kiben mi lakozik. És biztos vagyok benne, hogy van olyan csöves is, akire egy házat rá lehetne bízni, és van olyan jól szituáltnak tűnő személy, aki még a "barátját" is képes lenne meglopni. De eszembe jutott szimplán a kleptománia. Az nem korlátozódik a "csövességre", és nem tudod róla ismeretlenül megmondani, hogy az-e... De jó lenne egy sokkal biztonságosabb, emberségesebb világban élni, az tény.


Mindenkinek nagyon boldog új évet!!!

2021. dec. 31. 20:39
 15/15 anonim ***** válasza:
81%
14 . Van olyan cigány gyerek aki sokkal udvariasabb , tisztelet tudóbb mint egyesek. Kettő mondatból kiderül ki milyen ember.
2021. dec. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!