Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennétek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés

Nemrég jött hozzánk egy új kolléga. Már ez elejétől kezdve nagyon szimpatikus volt. Rengeteget nevetünk és beszélgetünk (nem munkáról) együtt.

Izzik köztünk a szikra, viszont neki barátnője van. Mégis azt érzem, mintha kezdene köztünk kialakulni valami. Mindig mélyen és hosszan néz a szemembe, a múltkor egymás mellett mentünk, majdnem megfogta a kezem stb. (A múlt éjjel azt álmodtam, hogy lefeküdtünk)


Viszont tekintettel arra, hogy párja van, nem szeretném tönkre tenni a kapcsolatát, tehát nem lesz köztünk semmi, csak nem egyszerű, ha ennyire vonz az illető.



2022. jan. 2. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
83%

Ebben a helyzetben átgondolnám, hogy milyen ember az, aki így viselkedik a barátnőjével, és akarnék-e a barátnője helyében lenni.

Aztán én egyszerűen kiábrándulnék belőle, mert nekem egy csini pofi meg egy izmos felsőtest már régóta nem elég a szerelemhez.

Kicsit sóhajtoznék, hogy megint pechem van, kevés a normális pasi. Aztán elkezdenék ismerkedni mással, aki szingli, és akivel esélyes, hogy lesz is valami.

2022. jan. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%
Annyi biztos, hogy te ebből jól nem fogsz kijönni, te leszel majd a női nem szégyene pár ember szemében. Én inkább bele sem mennék ilyesmibe.
2022. jan. 2. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
59%

Jól mondja az 1-es. Ha ennyire tiszteletlen a mostani párjával szemben, akkor veled vajon nem lesz-e az ha majd együtt lesztek és belibben a képbe 3gy újabb vonzó csaj.

Ilyen mindig van, akármennyire szereted az aktuális párod, hogy megtetszik más, sőt rájössz, hogy kompatibilisek is lennétek. Szóval a fiúnak lehet tetszik, hogy még mindig van "vonzereje" , közben meg nem is akarja dobni a barátnőt, értsd:játszik veled.

Én nem mennék bele tuti ilyen helyzetbe, kapcsolatba, ebből te nem jöhetsz ki jól.

2022. jan. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
59%
Ilyen példa az én munkahelyemen is van. Pasinak is, csajnak is van kapcsolata. Ha jönnek dolgozni,szexelnek egyet. Te is ilyen elrettentő példa leszel, ha ezt nem fejezed be.
2022. jan. 2. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Magamba néznék, hogy ha tisztelem mások kapcsolatát, akkor miért fordult meg a fejemben.
2022. jan. 2. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!