Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme ennek a "kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme ennek a "kapcsolatnak"?

Figyelt kérdés

3 hónapja ismerjük egymást, randizgattunk a kocsiban ülve 1-2 órát, mivel nekem van egy kislányom gondoltam ez így nem jó hogy anyukám vigyázz rá, ezért egy idő után elhívtam magamhoz a férfit, jön is hozzánk ülünk, majd haza megy. Mire ide ér én kikapkodom magam hogy viszonylag azért ne legyen rendetlenség. Viszont semmilyen programunk nincs, se egy séta, se egy mozi, vagy pizza rendelés, nekem ez így eléggé unalmas. Olyannyira ha itt van nem tudok vele már beszélni sem, ül mint egy kuka. Szex volt közöttünk, az is elég silány, 2 perc sincs, már ahhoz sincs kedvem mert több idő leöltözni.

Úgy érzem ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Egy pozitívum hogy a kislányommal jól kijön, eljátszik vele, de pl nekem van kutyám és engem marhára zavar hogy kizavarja a szobából olyan hangerővel amit még a volt férjemnek sem toleráltam volna.


2022. jan. 3. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:

Kicsit zavaros ahogy leírtad. Azt gondolhatja, hogy a kislányod miatt nem akarsz programokra menni? Megpróbálhatsz te kezdeményezni, randit tervezni. Lehetőleg a gyerkőc nélkül (még egymást is alig ismeritek). Aztán meglátod, hogy megnyílik-e, kezdeményez-e.

A szexről annyit, hogy sokat lehet rajta javítani megfelelő kommunikációval és kitartással és persze nyíltsággal. Ha minden más stimmel, ez ne legyen akadály.

2022. jan. 3. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nincs értelme. Ezek szerint nem te, vagy a lányod zavarja, egyszerűen se fantáziája, se igénye normális programot szervezni, sőt ezek szerint beszédtémátok sincs.
2022. jan. 3. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez az hogy amikor a kislányom nélkül találkoztunk akkor is az autóban ültünk, akkor sem mentünk el enni egy sütit, vagy enni egy lángost. Esetleg egy moziba /míg nincs zárás/.
2022. jan. 3. 10:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de én eleve be sem mutattam volna még a gyerekemnek..

Ha az exférjednek sem eng3dted, hogy így bánjon a kutyával, neki miért engeded?

Egyébként ebben igazat tudok adni neki valamennyire. Nem a stílusért.

Imádom az állatokat, de a halálom mikor a lakásban van a kutya.

Amíg édesanyád vigyáz(ott) a kislányodra miért nem javasoltad, vagy javaslod most akár, hogy menjetek el valahova? Miért vársz a csodára?


Lehet a csávó egy zsugori alak? 🤔


A sexet meg lehet alakítani.


Igazából neked kell eldönteni akarsz e még energiát belefektetni ebbe a kapcsolatva avagy sem. De semmi esetre se az határozzon, hogy jól kijön a gyerekeddel..

2022. jan. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Fel se kellett volna vinni eleve.

Erőlködjön ő azon hogy ebből legyem valami.

2022. jan. 3. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ez nulla, amit a hapsi előad. Ültök a kocsiban? Micsoda gáláns férfi. Neki ez így elég, hogy pénzt, energiát nem kell befektetni, felmegy hozzád, megdug ahogy sikerül, aztán kb ennyi. Én se mutattam volna be a gyereknek. Azt se értem, hogy lett ebből szex úgy, hogy még egy kávét nem ittatok meg valahol. Nem egy naív 14 éves vagy pedig.

Részemről én ezt nem folytatnám.

2022. jan. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!