Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akar ezzel a viselkedéssel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akar ezzel a viselkedéssel elérni az exem?

Figyelt kérdés
Néhány napja elkezdtünk újra beszélgetni kb. a fél évvel ezelőtti szakításunk után. Mindennap szó volt kettőnkről, hogy milyen jó volt, nosztalgiáztunk, mondta hogy nem telt el nap hogy ne gondolt volna rám és én maradok neki az igazi. Egyszer találkoztunk is akkor megolelt. Ma viszont mint akit kicseréltek, teljesen másképp viselkedett, meg hogy neki van mas az életében alakuloban. Aztán mondtam neki, hogy rendben sok boldogságot akkor vele majd ezután nekem állt hogy nekem könnyen megy őt ott hagyni. Teljesen nem értem.
2022. jan. 6. 00:59
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
42%

Miért kellett újra beszélgetni, főleg nosztalgiázni, ha szakítottatok?

A reakció miatt gondolom te kezdeményezted, mert ez tipikus védekező reakció, hogy ne tudd még egyszer megbántani, és neked még sikerült egyet odaszúrni, gratulálok!

Érzelmi intelligenciád nyomokban nem tapasztalható!

2022. jan. 6. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
89%
Ezt hívják úgy, hogy játszmázás. Egy kicsit fel akarta turbózni az önbizalmát, elérni, hogy figyelj rá, akard őt, majd megunta és dobott. Az is lehet, hogy szexelni akart.
2022. jan. 6. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
17%
Nem tudom
2022. jan. 6. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Lehet újra összejönne veled, csak mivel nem értetted a célozgatásait, ezért taktikát váltott, és féltékennyé akart tenni. Hisz ahogy írta, neked könnyen megy, ezek szerint neki nem. Szerintem még érez irántad valamit.
2022. jan. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Kedves 4. Válaszoló.


Sosem fogom megérteni a női logikát. Csak nekem fura ez a féltékennyé tétel... Nekem ebből logikusan az jön le, hagyjam békén nem az hogy ennek alapján jobban teperjek. Érez ezt mondta.

Csak az a furcsa, hogy egyik nap mondhatni engem akar,másik nap pedig eszébe jutott, hogy hát van neki valakije...

2022. jan. 17. 15:00
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok

Félre ne érts, nekem ez jött le nőként, de amúgy én nem tudok az ilyesfajta viselkedéssel azonosulni.

Egyszerűen nem elég "tökös", hogy eldöntse és kimondja, hogy mi a fenét akar. Ha részedről lezártad, akkor inkább hanyagold a vele való kapcsolattartást.

2022. jan. 17. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ő mindig ilyen volt. Most épp eltűnt, de szerintem nem végleg. Én nem keresem, de az is lehet hogy pont erre vár.
2022. jan. 17. 17:12
 8/13 anonim ***** válasza:
73%

Épp nem volt senkije, hát elővett volna téged, hogy míg nem talál jobbat, átmenetileg jó leszel.

Hogy milyen süket dumát nyomott, lényegtelen.

Lám, lett is egy új, s téged azonnal dobott.


Legyen önbecsülésed.

Blokkold mindenütt, email címét tiltsd le, közösségi oldalsdról töröld.

2022. jan. 18. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kicsit rossz kedvű, panaszkodni akar, önbizalom hiányos, társaságra vágyik, olyankor rádír és kielégíti ezen vágyait. Más esetekben pedig nincs rád szüksége, ezért is tűnik el. Úgymond lelki szemetesláda vagy.
2022. jan. 18. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Az én első exem is ilyen volt. Bár a sztori szereplője ebből a szemszögből sosem én voltam (hála az égnek), exem ha szét ment valakivel, és pont nem volt neki senkije, sokszor ment vissza egy előző exéhez, de nem maradt vele együtt soha.
2022. jan. 18. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!