Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitől van ez a férfiaknál?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van ez a férfiaknál? Más is észre vette már vagy csak én látom így a dolgot?

Figyelt kérdés

Van amikor bárhol ha látok egy férfit (akár nagyon jóképű vagy kevésbé az) és elkezd nézegetni, netán szemezne is és meg nem viszonzom, utána úgy néznek rám mintha haragudnának. És ez nem konkrét emberre vonatkozik, többször láttam már.

Férjnél vagyok, ezért nem viszonzom, nem nagyképűségből vagy vmi.


2022. jan. 6. 14:21
 1/3 anonim ***** válasza:
74%
Hát ha ezért haragszik, had haragudjon! De ha meg Te is elkezdesz szemezni vele, esetleg rámosolyogsz, akkor megint Te leszel a hibás mert úgy gondoljak hogy jeleket adtál! Inkább csináld ahogy eddig is...Őket minősiti a viselkedésük!
2022. jan. 6. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
Édes istenek! Ti tényleg felnőtt nők vagytok? Nagyon remélem, hogy ez is csak valami unatkozó, troll kérdés!
2022. jan. 6. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Speciel én mindenkire ugy nézek mintha most ölte volna meg legjobb barátomat…
2022. jan. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!