Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vágyom mások elismerésére?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágyom mások elismerésére?

Figyelt kérdés

Én az életem során nem sokszor kaptam dicséretet sem a családomtól, sem pedig másoktól. Pedig én is mindig vágytam rá. Viszont ha valamiben hibázok, akkor bűntudatom van, és akkor sokáig azon gondolkodom. Ha cikis helyzetbe kerültem is, amiatt is volt már bűntudatom, olyankor legszívesebben elsüllyednék.

Suliban is ki voltam közösítve. Már ott is irigyeltem azokat, akiknek nagy baráti körük volt, népszerűek voltak, én meg mindig egyedül voltam, egyedül ültem. Ha voltak is barátságaim, akkor is csak segítségadásra voltam jó, de ennyi.

Felnőttként is csak csalódásokkal szembesülök.

A kapcsolataimban is mindig azt kaptam vissza, hogy nem vagyok elég jó. Az exeim is lenéztek engem, beszéltek előttem az exeikről stb. Miért éljek, ha pont én nem vagyok elég jó? Már ezen is sokat gondolkodtam. Én is annyira szeretném , ha elismernének, de nem sikerül.


2022. jan. 6. 21:52
 1/4 anonim ***** válasza:
45%
Nagyon látszik, hogy nő vagy.
2022. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert nem sokszor kaptad meg és valószínű önbizalomhiányod is van, ami miatt jobban vágysz a külső megerősítésekre.
2022. jan. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Akinek nem vagy elég jó, azzal ne foglalkozz. Majd eljön a te embered, akivel kölcsönösen örültök egymásnak, és megbecsülitek egymást.
2022. jan. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, minek teszel fel olyan kérdést, amit a kérdés leírásában azonnal meg is válaszolsz?
2022. jan. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!