Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért írt rám az ex-féleségem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írt rám az ex-féleségem, miután eljegyeztek?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel még 4 éve voltam együtt egy kis ideig. De igazából inkább szexkapcsolat volt csak, kb 2 hónapig tartott, aztán ő kiment külföldre, mert ott kapott munkát. Egy darabig még messengeren beszélgettünk, aztán én megismertem mást, és megírtam neki, hogy nem szeretnék tovább beszélgetni vele. Párszor még utána is rám írt az évek alatt, mindig kérdezett a kapcsolatomról is. Az elsőre még válaszoltam, a másodikra ​őszintén szólva már nem, hiszen láthatta, hogy ugyanúgy kapcsolatban vagyok ugyanazzal a férfival mint addig.

Most kiraktam, hogy eljegyeztek. Erre írt üzenetet, hogy szívesen találkozna velem. Írtam neki, hogy bocsásson meg, de én nem szeretnék vele találkozni. Erre válaszolta, hogy pedig a vőlegényemet is szívesen megismerné, és szeretné, ha barátok maradnánk. Ebben az a bibi, hogy soha nem voltunk barátok szerintem. Ami volt is köztünk, az ezer éve történt, rövid volt, és nem a barátkozásról szólt, szexen kívül más programunk nem nagyon akadt.

Szerintetek mit akar?



2022. jan. 10. 14:37
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Barátkozni? Ne legyenek illúzióink. :D

Azonnal tiltani.

2022. jan. 13. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!