Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Írják a srácnak akinek be...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Írják a srácnak akinek be jöttem vagy inkább ne,ti voltatok már hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Pár hónapja nem beszélünk mert nekem kapcsolatom lett és nem akartam hogy reménykedjen,nem is írt nekem,csak karácsonykor kívánt kellemes ünnepeket most utánna pedig születés napomra írt a két ünnep között de nem válaszoltam,nem találkozunk és nem beszélünk. Szerintetek töröljék vagy mit tegyek, nem nyomul és rendes kedves volt velem mindíg.21N

2022. jan. 11. 10:37
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez de durva.

Ha barki kellemes unnepeket vagy bolsof azulinapot kiván minimum illik visszakivanni megkoszonni.


Ez nem jelent attol még többet.

Alapveto minimum illem.


Plusz attol ha vki képben van azzal hogy van barátod még lehet vele beszelni nem kell torolni meg ignoralni. Eleg annyi hogy korrekt vagy es tudja azt hogy nem akarsz vele osszejonni, nem azert irsz.

2022. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Te is voltál hasonló helyzetben?
2022. jan. 11. 10:51
 3/8 A kérdező kommentje:
Attól félek hogy többet fog bele gondolni.
2022. jan. 11. 10:58
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem fog, ha mégis akkor szólsz neki, ha eddig rendes volt szerintem megérti ha így történne... mit kell ezen ennyit pörögni..
2022. jan. 11. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen rengeteg olyan fiu baratom van akik akartak tolem vmit de nem jovok veluk ossze. De attol egyutt toltjuk neha a szabadidonket vagy lelkizunk.

5-10 éve barataim az ilyenek. Es segitenek támkgatnak azota is es azota sem fekudtem le veluk oedig. Sőt a baratom kapcsán is szoktak tanácsokat is adni is.


A ferfiak en ugy latom igazibb baratok mint a lányok. A bnoim nem egy pl már nyomult a pasimra is meg irigykednek rivalizálnak velem. A pasi baratok nekem az igazi baratok.

2# re reagaltam

2022. jan. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem törölni nem kell! Írj neki nyugodtan vissza, hogy köszönöd. Ebbe nem fog senki többet belegondolni :)
2022. jan. 11. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat csak nem akarom meg bántani mert tudom hogy rosszul esik egy vissza utasítás
2022. jan. 11. 11:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha megírod neki, köszönöd a jókívánságokat, jól teltek az ünnepek a párommal, remélem, neked/nálatok is hasonlóan teltek az ünnepek. Ebbe nem képzelhet többet, ha többet képzelne, majd akkor megírod, hogy sajnos, már foglalt vagyok, mint ahogy az előző levelemben írtam is.
2022. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!