Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nektek volt már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek volt már kellemetlen az, hogy a srác jóval többet keresett nálatok és mindig ő akart fizetni?

Figyelt kérdés

Még egyetemista vagyok és mellette csak nagyon minimálisan dolgozom, mert a szüleim szerencsére támogatnak anyagilag is

És mondhatni ismerkedem egy sráccal (4 évvel idősebb nálam), aki már kb 5-6 éve dolgozik teljes munkaidőben jónak mondható helyeken, szóval logikus, hogy jól keres és jóval többet, mint én (már ha csak a teljes munkaidőt összevetem a heti pár órával)


Amikor találkozunk, mindig meghív kajálni, nem engedi, hogy a benzinköltségbe belefizessek (nem csak kijön értem az állomásra, hanem utána elmegyünk ide-oda, ami nem csak 1-2 km), ami valahol érthető, mert egyrészt ő a pasi és végülis így illik, másrészt tudja, hogy én nem keresek annyit, mint ő és végülis neki ez nem nagy költség, míg nekem azért jelentősebb lenne a fizetésemhez viszonyítva

De ettől függetlenül néha frusztrál, hogy mindent ő fizet és hiába próbálnám kifizetni a részemet (vagy legalábbis egy részét), nem hagyja



Nektek volt már ilyen? Ha igen, hogy tudtátok megoldani/elengedni a dolgot?


Légyszi kort is írjatok



2022. jan. 11. 19:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem. A férfi azért van, hogy fizessen nekem mindent, rá is játszom mindig, a sok idióta meg fizet. Így könnyű az élet.
2022. jan. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
#1 by Feri nèni , aki az első aki beírja hogy "nem" a nettó 1milliós fizetés elég a magyar nőnek
2022. jan. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem volt. Jelezd, hogy szívesen fizetnél, úgyis el fogja utasítani. A te gesztusod viszont jól fog esni neki.
2022. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
97%

2.


Feri néni XD

2022. jan. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%
Nem, ez a férfi dolga.
2022. jan. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

3.

már jeleztem neki, hogy kifizetném, de valóban igy van, nem hagyta

2022. jan. 11. 20:36
 7/18 anonim ***** válasza:
0%
Ő a pasi és így illik? Nekem 1x mondanál ilyet, kis virágszàl, repülnél a csupasz sggeddel együtt, amibe távoztad alkalmával bele is rúgnék jó nagyot egy vizes gumicsizmàval.
2022. jan. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

7.-re.


Na ezért nincs nőd, incel proli.

2022. jan. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
Hihihi, nekem nem kell nő, és incel se vagyok, meg főleg nem proli. Te meg egy golddigger lehetsz, kis élősdi pinavakari.
2022. jan. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

7.

én sosem mondtam a srácnak ilyet, sőt, mint mondtam ki akartam fizetni, de sokan -pasik és nők is- így gondolják, hogy illik a pasinak fizetni (főleg ha megteheti)

2022. jan. 11. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!