Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményük a love.hu-s...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményük a love.hu-s videocsevegö-szobákrol?!

Figyelt kérdés
mivel ebbe a kategoriába irtam a kérdést, egyértelmü, hogy azokra a szobákra gondoltam, ahol erotikus dolgokat csinálnak a hölgyek privát adásban.Az idösebb nök (35-45) sokkal készségesebbek, és kedvesebbek, mindent megtesznek, amit kérek tölük, és elég jol tartják magukat, nem véletlenül vállaltak ilyen "munkát".A fiatalok meg általában lehuzzák az embert, beengednek több embert is privátba, aztán csak nézni lehet, amit tulajdonképpen bármelyik sexoldalon megkap az ember.valakinek valami egyéb tapasztalata van erröl a dologrol? hétvégén megyek egy lányhoz, akit a love.hu-ról ismertem meg, ott is alszok nála, ugyhogy magam sem értem miért csicskáztatok középkoru nöket webkamera elött, hogy kéjelegjenek nekem, mikor 4 év küszködé után végre minimális munkával elértem, hogy egy lánnyal aludhassak (legroszabb esetben is!)
2010. szept. 8. 19:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha bűntudatod van ne csináld.


Ha meg van pénzed, csináld, mert könnyen lehet, hogy az a 40 éves nő 3 gyereket tart el otthona te pénzedből..


És talán még mindig jobb neki így kamera előtt, ha már ebből él a szerencsétlen mintha az út szélén ácsorogna.


Te élvezed, ő meg fizetést kap érte.


Aztán az egy más dolog, hogy mit szól mindehhez a nőd, de ez már a te dolgod, hogy mi mellett döntesz.

2010. szept. 10. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
hát én nem hiszem el, hogy csak erotikus munkában tud elhelyezkedni, pont minap adta meg saját elérhetöségét egy ilyen hölgy, beszélgettünk msn-n, mondta, hogy van 3 fia, meg, hogy milyen xarban van, azért vállal ilyen munkát, mindezt közgazdász diplomája ellenére.pedig 40 évesen még talál magának munkát az ember, csak az más, hogy milyet, és, hogy akarja e csinálni
2010. szept. 11. 19:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!