Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Különféle trükköket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Különféle trükköket alkalmazol h ágyba vigyél egy lányt, vagy megmondod nyíltan h csak szexet akarsz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 20:04
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Mikor a barátnőm nálunk van, átlagban azt a trükköt vetem be, hogy simán beteszem az ágyba, vagy ha épp el van foglalva, akkor elég látványosan beugrom az ágyamba. Átlagban erről levágja, hogy nem beszélgetni szeretnék.
2010. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:

:)


nem igazán erre gondoltam,hanem amikor a pasik magukhoz édesgetik a csajt aztán félre dobják.

Reggel olvastam ezzel kapcsolatban egy kérdést,ahol jóformán a kérdezőt piszkálták h miért ilyen hülye naív. DE sokszor a pasik nagyon cselesek,nem csodálom h vannak lányok akik elhiszik minden mondatukat aztán meg koppanak h csak szexre kelletek...

Szóval,akkor mi fordul elő többször? Trükkök vagy színtiszta igazság?

2010. szept. 8. 20:11
 3/19 anonim ***** válasza:
34%
Persze, hogy trükk. Sajnos kevés lány szeretne csak szexet, az a probléma :D
2010. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
58%

Huhh, akkor én azok közé a kevés lányok közé tartozom :) Ekkora megtiszteltetést, most különlegesnek érzem magamat :D


21 / L

2010. szept. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
37%

Ja, Kérdező, előző vagyok, és ez genetika. A nő megfogni akarja a legjobb pasit, a pasi meg minél több neki tetsző nővel dugni. A pasiknak nem igazán hiányzik a párkapcsolatokkal járó herce-hurca, inkább csak dugni szeretnének. A nőknek viszont biztos pont kell, és így a srácok rájöttek, hogy kell hihetően érzelmeket, törődést stb-t hazudni, ahhoz hogy egy csaj szétrakja nekik a lábát.

Mivel a legtöbb lány nem egy nagy észlény, és nem túl jó emberismerők, simán át lehet őket ejteni. Hát ez van.


21 / L

2010. szept. 11. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
A férfiakkal ellentétben a nőknek ritkán lehet megmondani nyíltan mit akarsz tőle. Cselezni, kerülgetni kell a dolgot.
2010. szept. 11. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
57%

Mondjuk az igaz, hogy akkora f.aszságokat tudnak beszo.pni a buta ribik, hogy néha tényleg csak röhögök, hogy a macsó haverjaim milyen képtelenségeket nem hazudnak és a csajok hisznek nekik...

Amikor kb. fél óra ismeretség után azzal fűzik a csajt, hogy mennyire különleges, meg mennyire más mint a többi... Meg pár nap ismeretség után szerelmet vallanak neki, és beszo.pja... Mindezt úgy, hogy a csaj tudja, hogy csak egy megálló a szalagsoron és a pasinak előtte is, utána is száz másik csaja lesz, de mégis reménykedve lefekszik a macsónak, aztán amikor az röhögve elküldi, akkor néz mint egy bamba krumpli, hogy most mi van, hát pedig olyan szépeket mondott a macsó pasi.


Szóval a mai lányokat tényleg nem nehéz átverni meg megfektetni, mert olyan szinten sötétek és egóvezéreltek, hogy bármit beszo.pnak, ami arról szól, hogy ők mennyire csodálatosak és különlegesek.

2010. szept. 11. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
77%
Nekem eddig csak az vált be, ha nyíltan megmondtam.
2010. szept. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Találkoztam már mindkét formával. Mindkettőt elhajtottam, de jobban értékelem emberileg azt, aki nyíltan megmondja.
2010. szept. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
35%

én is olyan vagyok, mint a 2.válaszoló, ugyhogy akkor már ketten vagyunk, ja és én is 21 vagyok:D

nekem most nem hiányzik a komoly kapcsolat.....csak a szex miatt járunk össze a volt barátommal...amugy sztem nincs is normális pasi a földön...vagy ritka.

Amugy kevés az olyan pasi aki megmondja, hogy csak szexelni akar, de sztem az még a normálisabb eset, az bunkoság ha elkezdi dicsérni acsajt, meg hasonló nyálas szövegek.....de azért csinálják,mert sok csaj tényleg igy kapható meg:)

az meg a legegyszerübb.mindenkit lehet dicsérni, meg kábitani...és igy van, a pasik általában csak szexet akarnak,a nök meg mindig azt nézik lehetene-e belöle komolyabb kapcsolat...

L21

2010. szept. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!