Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Különféle trükköket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Különféle trükköket alkalmazol h ágyba vigyél egy lányt, vagy megmondod nyíltan h csak szexet akarsz?

Figyelt kérdés
2010. szept. 8. 20:04
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Igen a nők sokszor szeretnének hinni a pasiknak,mert azt remélik h ők lesznek az az egy,akit miatt majd a pasi megváltozik. Az a bizonyos nagy Ő.

A kérdés feltevésekor nem az olyan esetekre gondoltam,mint mikor buliba a pasi 10 perc alatt megfűzi a csajt.

Hanem az olyanokra,akik hetekig vagy akár hónapokig hitegetik a csajt,és mikor megvolt,akkor a pasi szemében a csaj csak egy a sok közül,egy ribi.

Nem lenne tiszteségessebb ha a pasi előre megmondaná h mit akar? és mikor összevissza hazudozik,majd megkapja amit akar akkor a lányt kell elítélni meg hibáztatni

2010. szept. 11. 15:26
 12/19 anonim ***** válasza:

Sajnos kihagyod a probléma tárgyalásából a leglényegesebbet. Ami a legfontosabb az, hogy hogy hogyan viselkedett az a lány az ágyban, azon a bizonyos alkalomkor.


1. hagyta magát megdugni


2. dugott veled


3. megdugott téged


Mert ez abszolúte nem mindegy. sajnos az ismerősi köröm beszámolói szerint a lányok 99%-a vagy az 1.be, vagy a 3.ba tartozik.

2010. szept. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Nem tudom miért pontoz le valaki mindenkit mert válaszolnak?
2010. szept. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

én értem kérdezö kérdését....amugy nagyon egyszerü az egész

a pasik általában csak dugni akarnak, és ahhoz hogy megkaphassanak egy lányt, szépeket kell nekik mondani, meg széditeni öket...erre már rájöttek.ezért csinálják.mert mért is mondanák meg elöre mit akarnak? mikor lehet hogy akkor elzavarja a csaj...

2010. szept. 12. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
amugy igen.mindenféle trükköt bevetnek, és nyaliznak, utána meg röhögnek a csajon,...
2010. szept. 12. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

fiatal korban egész másra vágyik a két nem. a csaj kapcsolatra meg szerelemre, a srácok meg többnyire csak dugni akarnak. ahhoz hogy dughassák a csajt, ahhoz hazudozni kell.

persze később ez megváltozik, amikor már fejlődik az emberismeret meg a férfiaknak is kevesebbet áll a farkuk, akkor már inkább biztonságra meg kényelemre vágynak, meg ha paprikáskrumplit akarnak enni, akkor csak füttyentsenek és a nő már csinálja is.

szóval felnőtt korban már ilyen "belső értékek" meg "stabil kapcsolatok" kerülnek előtérbe.

2010. szept. 12. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
naháát ez egyáltalán nem biztos...nekem van 2 pasi ismerösöm- mind a kettő a 40-es éveiben jár..és eszükbe sincs megváltozni.....S csak kurogatnak összevissza,ugyanugy ahogy fiatalabb korukban..nem kell nekik komoly kapcsolat, és hülyitik a csajokat...
2010. szept. 12. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
utolsó, tudom, hogy sok férfi nem akar megállapodni, csak idősebb korban már több a megállapodni vágyó, míg fiatal korban tutira nem akar senki megállapodni, amikor a srácoknak egész nap áll a farkuk. idősebb korban meg már kicsit megváltoztnak a prioritások, már nincs kedve az embernek hajtani a csajokat, inkább kényelemre vágyik egy adott nő mellett. persze az idősebbek közül se lyen mindegyik, csak idősebben ez már jellemzőbb, mint tinikorban.
2010. szept. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
igen ez igaz
2010. szept. 12. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!