Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan személy az életedben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan személy az életedben, akit nem tudsz elengedni?

Figyelt kérdés
Egy olyan ex, vagy plátói szerelem, akin évek óta nem tudtok teljesen túllépni? Van azóta új kapcsolatotok?
2021. dec. 10. 16:56
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
56%

16 éves voltam mikor együtt voltam egy akkor 23 éves sráccal 1 évig

Ő volt nekem az első kapcsolat

A szexben ő tanított meg nekem mindent

Igazán szenvedélyes 1 év volt

De én még nagyon gyerek voltam hozzá és vége lett....

Azóta eltelt 13 év és még mindig beszélünk "titokban"

Az ő párja féltékeny rám ezért csak titokban beszél velem már 10 éve

Én nem titkolom a párom előtt, nincs mit

Általános dolgokról beszélünk már csak

Azóta neki van egy 6 éves kislánya nekem pedig egy 4 hónapos kisfiam

Az elmúlt 13 évben 1xer találkoztunk

29/N

2021. dec. 10. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen van. Nincs senkim. Sajnos eddig mindenkit hozzá hasonlítottam. Tudom, hogy nem jó. Tudom, hogy nem egészséges.. de az emlékeket semmi sem törli el.
2021. dec. 10. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen mindenkinek van. Általánosban volt egy nagy szerelmem, aki le se szart, sose volt köztünk semmi. Néha még mindig megjelenik az álmomban és ott is általában próbálom magamra vonni a figyelmét, de ott is le se szarja a fejem.

Az exeim közül meg akiket szerettem, azokat ugyan úgy őrzöm a szívemben. A nagy szerelmem még mindig szeretem, kedves nekem. Nem jönnék vele össze újra, mert nem működne, de attól még örökké egy fontos része marad a múltamnak.

2021. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
82%
Nincs ilyen személy. Ami elmúlt, az elmúlt. Nem ragaszkodom ilyesmihez.
2021. dec. 10. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%

A halott rokonaim egy része, de "szerelmi" téren kb. bárkit ellehet engedni, kivéve ha az illetőt tragikus körülmények között veszíted el. Az mindent felülír.


Exeimnél az egyiküknél inkább az érzést kedveltem amit éreztem akkor, másikuknál pedig egy csomó jótulajdonsága volt (érdekes, hogy manapság van egy online női barátom aki nagyon hasonlít rá, csak nála - szerencsére - ez mindig megmarad barátságnak), viszont egy csomó olyan rossz is, ami lerontotta ezeket annyira (dohányzás, segélyből élés, időnkénti fafejűség, bár ez néha pozitív volt, mert kedvelem a különcöket), hogy inkább tartózkodjak a komolyabb dolgoktól. Ez a második eset így teljesen "normálisan" fejeződött be.

2021. dec. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Igen van. Nincs senkim, és még nem is állok készen rá, mert tudom hogy nem tudnám még igazán szeretni és azt nem érdemelné meg a masik.
2021. dec. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Már nincs. Magányos vagyok ugyan, de egyik korábbi szerelmem sem érdekel már. Sőt némelyiket annyira taszítónak tartom mai fejemmel, hogy csak nevetek, ha eszembe jut, mennyire odáig voltam értük régebben.
2021. dec. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Plátói, nézőponttól függően 2-3 évvel ezelőttről. Már régen nem szeretem, sőt, kifejezetten megutáltam, de a fejemből nem tudom kiverni. És abszolút nem is olyan jellegűek a gondolatok, csak folyton azon jár az agyam, hogy beszélgetünk. Teljesen hétköznapi dolgokról.
2021. dec. 10. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen sajnos. Pár éve megismerkedtem egy férfivel, tipikusan a zsánerem, nagyon levett a lábamról.

De sajnos ilyen-olyan tényezők miatt nem igazán lehet vele jövőm, vagy ha lehet is, annak is valószínűleg szívfájdalom lenne a vége.

De azért fel-felbukkan időnként.

2021. dec. 10. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Van, de csak régi barátság. Mivel ott nincs szakítás, csak eltávolodás. Jobban fájt, mint kapcsolatban, mikor kimondjuk, hogy vége.
2021. dec. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!