Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen! Ilyen borzalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen! Ilyen borzalmas hülyét mikor mester szakra jár? Brutális randevú...

Figyelt kérdés
A pasi mesterszakon tanul, történész. Kezdjük azzal, hogy rossz kávézóba ment. Nem messze, kb 5 perc volt a kettő között, de akkor is. Aztán rosszul mondta a nevem mikor odaért. Vagyis egy teljesen más kersztnéven szólított. Pár percre beültem vele, de csak azért mert mindketten könyvimádók vagyunk, és a korábbi 3 napos beszélgetésünk alkalmával ez szóba került és volt neki egy nagyon pöpec könyve amit én keresek ezer éve és odaadta ingyen. De még nem ez a durva, hanem 2 könyvet adott volna, egyik stimmelt de a másik totál más volt, mint a mit megbeszéltünk. Szóval rosszul emlékezett vagy nem tudom mit csinált, de ez őrület. Hogy jutott el idáig az egyetemen?
2022. jan. 14. 09:10
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
89%

Irigy vagy rá, h eddig jutott?

Amúgy nagyon egyszerű sztory, több nővel beszélget/radizgat és összekeverte, h kivel melyik könyvről beszéltek.

2022. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%

Az első lehetőség, hogy borzalmasan izgult.


A második, hogy ennyire csodabogár és szétszórt. A kettő nem jelenti automatikusan, hogy ne tudná megcsinálni az egyetemet. Lehet töriből nagyon penge, az élethez meg hülye.

2022. jan. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
57%

XDDDD

Ha nem kamu a kérdés, akkor ez hatalmas :D


Bár lehet, hogy nem kéne nevetnem rajta, mert a csávónak valamilyen spektrumzavara van. Amin ugye nem illik..


Mert ennyire nem lehet vki feledékeny.


Felsőoktatás témájába belemenő, vagy azt leszóló kommentek 3, 2, 1....


Én ebbe nem mennék bele, mert sztem tök mindegy, ki hova jár, de ez durva

2022. jan. 14. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:
3. Egyetértek!
2022. jan. 14. 09:19
 5/45 anonim ***** válasza:
94%
Én ismerek olyat aki programtervező mesterszakot csinál, de az életben szétszórt, stresszel mindenen, simán el tudom képzelni, hogy így alakulna egy randija. A kettő szerintem nem függ össze. Illetve annyira, hogy van pár szakma, ahol pengék a valóban hozzáértők, cserébe az életbe kicsit le vannak maradva egyéb téren.
2022. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
76%

Általában, aki egy bizonyos témában túl képzett, túl okos, túl művelt és még sorolhatnám, az az élet egyéb területén úgy viselkedik, mint egy 5 éves gyerek. Valóban, ezek az emberek egy csodabogarak! Ha megnézzük azt mondjuk rájuk, hogy életképtelenek, de mégis megélnek, mégis a maguk területén kimagasló tudással rendelkeznek.

Az más kérdés, hogy párkapcsolat esetén ez mennyire tolerálható. Amit a Kérdező is leírt, elég nehezen.

2022. jan. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:
Nehezen? Egyáltalán nem.
2022. jan. 14. 09:39
 8/45 anonim ***** válasza:
95%

6# Így van :)

Nem életképtelenek, csak másfajta életstratégia mentén élik az életüket. Persze a párkeresés kérdése előbb utóbb őket is eléri, ami sokszor nehézséget okoz az ilyen emebereknek

2022. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
93%
Lehet, nagyon szétszórt, lehet, csak most rohant, idő szűkében volt és kapkodott.
2022. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
29%

"történész"


Még ha pénzügyre vagy villanykarra járna, oké, de így semmi különös nincs a történetben.

2022. jan. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!