Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen! Ilyen borzalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen! Ilyen borzalmas hülyét mikor mester szakra jár? Brutális randevú...

Figyelt kérdés
A pasi mesterszakon tanul, történész. Kezdjük azzal, hogy rossz kávézóba ment. Nem messze, kb 5 perc volt a kettő között, de akkor is. Aztán rosszul mondta a nevem mikor odaért. Vagyis egy teljesen más kersztnéven szólított. Pár percre beültem vele, de csak azért mert mindketten könyvimádók vagyunk, és a korábbi 3 napos beszélgetésünk alkalmával ez szóba került és volt neki egy nagyon pöpec könyve amit én keresek ezer éve és odaadta ingyen. De még nem ez a durva, hanem 2 könyvet adott volna, egyik stimmelt de a másik totál más volt, mint a mit megbeszéltünk. Szóval rosszul emlékezett vagy nem tudom mit csinált, de ez őrület. Hogy jutott el idáig az egyetemen?
2022. jan. 14. 09:10
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem hülye, csak szimplán szarik rád. Én akkor szoktam ilyen lenni, mikor valami rohadtul nem érdekel a kezdetektől fogva, ezért az emlékezetem is szelektív.
2022. jan. 14. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, leginkább az érdekel, hogy az egyetemen hogy tudott ez abszolválni?"

Mi összefüggés van? Történelemszakon végeztem én is. A történelemtudományban módszereket alkalmazunk forrásokon. Erről szól ez a terület. Az, hogy elnéz két kávézót vagy ha rosszul tájékozódik valahol az egy egészen másfajta tudás. Még memória is sokféle. Velem simán van, hogy megnézek egy filmet és fél év múlva már csak a címére emlékszem. Telefonszámot meg többet is tudok fejből.

"Ez" úgy tudott abszolválni (mellesleg még csak BA-n abszolválhatott, ha mint írod az MA még folyamatban van neki), hogy a szórakozottságának semmi köze nincs, ahhoz hogy értelmezni tudja azt, amit elolvas, beszéljen két idegen nyelvet középfokon és tudjon összefüggéseket elemezni források között.

Nem ismerem a srácot amúgy, akár lehet tényleg hülye is. Csak miért kell ezen rugózni? Majd találsz neked valót máshol...

2022. jan. 14. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
100%
lehet a pasi olyasmi mint *a spanom csaja*című filmben.. Érdekes egyes nők miket nem vesznek zokon.. Lehetek és bármiből mesterképzett ha , de az életben való skill hiányok normálisak szerinte, mindenki más dolgokban béna..
2022. jan. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert elvarázsolt és a mindennapi dolgaira nem tud odafigyelni, attól még érthet ahhoz, amit tanult. A történelem leköti, oda tud rá figyelni, mert belemerül, emlékszik rá, de ami annyira nem érdekli körülötte, arra nem. Nem olyan lehetetlen dolog ez, sok zseni, meg csodabogár az élethez és a mindennapi dolgokhoz nem tud annyira illeszkedni.

Nem tudom ilyenkor mivel lehet még ezt magyarázni, de most az Asperger jutott eszembe, de szerintem más is okozhatja vagy csak ilyen az agya.

Egyébként szánalmas, hogy milyen lekezelő és rosszindulatú vagy.

Te elvégeztél valamit egyébként?

Mérnök vagyok, lehetne nagy a pofám és lenne honnét lenézzek embereket, de képtelen vagyok ilyen borzalmasan fröcsögni másokról, nem tudom neked mi bajod van.

2022. jan. 14. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:

A mi töritanárunk is bolondos es nem tiszta.


A humán tárgyasak egy se hétjoznapu normális emberek.

2022. jan. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg az a ciki, hogy ez alapján írod le.


Szerintem is nem voltál elég fontos neki, hogy megjegyezzen dolgokat, sok más dolga volt, és a legkevésbé fontosra(rád) szánta a legkevesebb figyelmet. Most pedig azért vagy dühös, mert jelentéktelennek érezted magad, mivel a nevedre, a könyvedre, meg a kávézódra sem figyelt oda. Keresett a randi után egyáltalán?

2022. jan. 14. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
36. Hogyne, egész nap irogatott. Mondtam neki hogy nem egymást keressük.
2022. jan. 14. 18:14
 38/45 A kérdező kommentje:
Azóta is irogat de nem reagálok. Nem szid, kedvesen zaklat.
2022. jan. 14. 18:15
 39/45 anonim ***** válasza:
100%

"Nem, leginkább az érdekel, hogy az egyetemen hogy tudott ez abszolválni?"


Az intelligenciának semmi köze a szórakozottsághoz, vagy hogy valaki a fellegekbe jár a valóság helyett.

2022. jan. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
100%
Jól jár, ha megszabadul tőled szerencsétlen.
2022. jan. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!