Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen! Ilyen borzalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen! Ilyen borzalmas hülyét mikor mester szakra jár? Brutális randevú...

Figyelt kérdés
A pasi mesterszakon tanul, történész. Kezdjük azzal, hogy rossz kávézóba ment. Nem messze, kb 5 perc volt a kettő között, de akkor is. Aztán rosszul mondta a nevem mikor odaért. Vagyis egy teljesen más kersztnéven szólított. Pár percre beültem vele, de csak azért mert mindketten könyvimádók vagyunk, és a korábbi 3 napos beszélgetésünk alkalmával ez szóba került és volt neki egy nagyon pöpec könyve amit én keresek ezer éve és odaadta ingyen. De még nem ez a durva, hanem 2 könyvet adott volna, egyik stimmelt de a másik totál más volt, mint a mit megbeszéltünk. Szóval rosszul emlékezett vagy nem tudom mit csinált, de ez őrület. Hogy jutott el idáig az egyetemen?
2022. jan. 14. 09:10
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
100%

En volt már hogy full idegen kocsijába ugrottam be egy keresztezodes kozepem mert azt hittem a baratom kocsija.

Es még magyaráztam is mikozben memtunk hogy mi ez a rumli a kocsiban mikor ráneztem a srácra hogy jesszus ez nem is a baratom idegen kocsiba szálltam be:D


De a srác simán felvett es vitt :D


Aztan kirakattam magam.

Es nem vagyok pedig idiota diplomám is van meg minden



Ne ítélj:)

2022. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
10%

#21 kicsit sem fura ,mindenkivel megesik hetente 😆 - jah nem


Elhiszem hogy elfogadás meg minden , de ne emeljük màr ezeket a dolgokat piedesztàra

2022. jan. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
100%
22-es, te még sosem hibáztál. Olyan jó, hogy ilyen emberek élnek köztünk mint te. A ti bölcsességetek - mert sosem néztek el semmit - fogja megmenteni az emberi fajt.
2022. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
58%
21# UUu azt hittem valami szaftos románc lesz a sztori vége. "Nem szólt semmit csak felvett és vitt. Aztán nála kötöttem ki"
2022. jan. 14. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
0%
21# Persze egy szórakozott nő mindenkinek bejön, az olyan cuki. Egy szórakozott férfi meg kuka.
2022. jan. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%

#21! Nyugi, ilyen velem is előfordult, de én parkolóban voltam és kiszálltam, miután feltűnt, hogy nem indulunk 😂

Kérdező! Nem védés, csak túl sokat gondolsz magadról.Simán csak szórakozott. Nekem is van diplomám, az IQ-m pedig 130, és ennél durvább dolgokat is csinálok. Névmemoriám például egyáltalán nincs. Rengeteg embert kell megismernem, és nincs is kedvem bajlódni annyi névvel 🙂Amúgy esetedben valószínűleg annyi volt, hogy neki se túl erős a névmemóriája és több csajjal levelezett. Ugyanez a kávézóval, más csajjal a másikba beszélhette meg. 1000 dolog van a fejében, lehet, a te hülye könyved pont nem.🤷🏼‍♀️ Hallgass arra, aki írta, örülj a könyvednek és keress mást.

2022. jan. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
93%

#21: Na így én is jártam.


Álltam a megállóban munkába menet, beállt egy kocsi és meg lazán beültem, azt hittem kolléga, aztán indulás után derült ki, hogy nem az, és ő meg rólam hitte, hogy kolléga vagyok, mert rendre fel szokta őket ott venni.


#20 voltam

2022. jan. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
20%

#22 egyáltalán nem azt mondtam hogy én tökéletes vagyok , mindenkinek vannak hibái , de ne verjük màr a mellünket hogy milyen jó vagyok x-y-z dolgot benèzek, beülsz egy idegen ember járó kocsijàba.


Amúgy haver is megjàtszotta ( első diploma ) csak tudod ő annyira részeg volt hogy nem tudott a vilàgàról, a kocsi pedig vàrakozott.

2022. jan. 14. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 A kérdező kommentje:

Mindenkivel előferdül hogy elnéz valamit. De ez 10 perc alatt nézett be 3 dolgot...

Nem, leginkább az érdekel, hogy az egyetemen hogy tudott ez abszolválni?

2022. jan. 14. 11:23
 30/45 anonim ***** válasza:
93%

29# Ha ennyire érdekel, kérdezd meg tőle. Ja, hogy nem jön be neked a srác, hogy beszélj vele erről... Az már nem a mi problémánk.

Honnan tudjam, hogy egy anonim kérdező anonim ismerőse hogyan tudott elvégezni egy egyetemet? Nyilván úgy, mint mindenki más: bejárt órákra, levizsgázott, majd lediplomázott.

2022. jan. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!