Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Úristen! Ilyen borzalmas...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úristen! Ilyen borzalmas hülyét mikor mester szakra jár? Brutális randevú...

Figyelt kérdés
A pasi mesterszakon tanul, történész. Kezdjük azzal, hogy rossz kávézóba ment. Nem messze, kb 5 perc volt a kettő között, de akkor is. Aztán rosszul mondta a nevem mikor odaért. Vagyis egy teljesen más kersztnéven szólított. Pár percre beültem vele, de csak azért mert mindketten könyvimádók vagyunk, és a korábbi 3 napos beszélgetésünk alkalmával ez szóba került és volt neki egy nagyon pöpec könyve amit én keresek ezer éve és odaadta ingyen. De még nem ez a durva, hanem 2 könyvet adott volna, egyik stimmelt de a másik totál más volt, mint a mit megbeszéltünk. Szóval rosszul emlékezett vagy nem tudom mit csinált, de ez őrület. Hogy jutott el idáig az egyetemen?
2022. jan. 14. 09:10
1 2 3 4 5
 11/45 A kérdező kommentje:
9. Bocs de ez nevetséges. Mmint a válaszod.
2022. jan. 14. 09:47
 12/45 anonim ***** válasza:
100%

Legokosabb ismerősöm olyan szétszórt és olyan kupi van nála hogy az nem emberi ( nem kosz hanem kupi rendetlenség)

Ne ez alapján ítéld meg.

Plusz lehet ideges volt, én is volt mikor a saját teljes nevem alig tudtam elmondani úgy izgultam.

2022. jan. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok de nevetséges ez a védés 😃😃
2022. jan. 14. 10:27
 14/45 anonim ***** válasza:
100%

13# Most megerősítést vársz, vagy válaszokat? Feltettél egy kérdést, mi próbáljuk megfejteni az okokat.

Annyira látszik, hogy csak arra van szükséged, hogy leírjuk "hahaha mekkora balf.sz volt a csávó!" Ezt akarod?

2022. jan. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is az jon le, hogy itt pellengerre allitas van, egyaltalan nem kivancsi a kerdezo a valaszokra.
2022. jan. 14. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
72%
Külsőre milyen volt kérdező ?
2022. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
94%

Most komolyan ezen vagy kiakadva, hogy elnézte a kávézót?

Ha tudnád én miket szoktam csinálni, pedig PhD-t csinálok épp. Hasonló szerintem mindenkivel előfordult már.

Itt csak a név, ami valóban gáz. Mondjuk én akkor nem szoktam tudni a másik nevét, ha igazából nem érdekel.


"De még nem ez a durva, hanem 2 könyvet adott volna, egyik stimmelt de a másik totál más volt, mint a mit megbeszéltünk."

Simán lehet, hogy a másik két példányban volt meg neki, és úgymond rád akarta sózni az egyiket, ha már te is szeretsz olvasni. Én nem csinálnék ilyet, de nem kéne ezt sem túlbonyolítani.


Nem jött be a srác, fölösleges ezt megideologizálnod. Inkább örülj, hogy azt a bizonyos "nagyon pöpec", ezer éve keresett könyvet ingyen kaptad meg.

2022. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
24%
Úgy értem bejövős , nem bejövős, mint a képeken , nem mint a képeken.
2022. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
94%

Most mégis mit vársz? Kollektíve írjuk, hogy a mesterszakosok milyen hülyék?

Erre ment ki a kérdés? A szokás diplomás szidás reload.

2022. jan. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Én meg egyszer másik kórházba mentem beteget látogatni. Na és? ELőfordul. Szent akármi kórház, összekevertem.
2022. jan. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!