Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti mitől érzitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti mitől érzitek vonzónak magatokat? Mi az a külső tulajdonság amire büszkék vagytok?

Figyelt kérdés
2022. jan. 14. 22:53
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
16%

Ez a "koktél bejön a nőknek.


180cm + 100 kg. + öltöny

2022. jan. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
90%

1

Te tényleg azt hiszed, hogy egy nőt beindít, hogy leírod a magasságod és a testsúlyod?

2022. jan. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
86%
Semmitől, én magam undorodok a külsőmtől, nemhogy egy nő.
2022. jan. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
74%

#1

Ez rohadt dagadt. Fúj. És egy ilyen test öltönyben: kövér bácsi, "lakodalmas" öltönyben. Mert erre az alakra nem mennek rá a menő slim fit öltönyök. Marad a C&A stb. üzletek nagyobb darab férfiakra tervezett cuccai (középkorú köpcös ügyvéd urak megvannak?) 😃

2022. jan. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
58%

#2 te elolvastad, hogy mi volt a kérdés? :D

#4 milyen korosztályban menő szerinted s slim fit öltöny? Ja és mi a baj a C&A-val?


a kérdésre: 178 centi 80 kiló, sportos, szép arccal, bár nem mondanám hogy erre büszke vagyok, de ettől vagyok vonzó.

2022. jan. 14. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
87%
Nekem a sportos alkatom. Ha nem mozgok semmit, és kajálok rendesen is olyan alkatom van, mintha sportolnék. Valamint a nők mindig dícsérték, hogy szép kezem van (valamiért ez egész fontos nekik), meg már random csaj bárban is jegyezte meg, hogy jó seggem van :D az a bók is belém égett :D
2022. jan. 14. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%

5

Igen, elolvastam. :) Továbbra sem értem, hogy egy férfi miért gondolja, hogy a magassága és a testsúlya alapján majd a nők jól elképzelik, hogy egy magas karcsú nádszál? :)) Ilyen butácskák csak a férfiak tudnak lenni, hogy egy nő leírja, hogy "60 kiló vagyok" (magasságot nem is ír) és akkor jönnek a válaszok, hogy "dugnálak", stb.

2-es voltam

2022. jan. 14. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
82%

5

Semmi, csak példának hoztam fel, hogy hol lehet nagyobb méretekre tervezett ruhákat kapni.

A slim öltönyöket akár hatvanas urak is hordhatják, és hordják is, ha jó formában vannak és fiatalosak, trendérzékenyek. Francia, olasz, spanyol idősebb pasik is hordják, mert nem kövérek és érdekli őket a divat.

2022. jan. 14. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%

Energia telt és fesztelen.

Röviden így jellemezném az optimális állapotot, mikor jól kijövök önmagammal és megy is az élet, sokáig is bírom.

Külcsínyben meg mélyenülő barna szem, keskeny derékhoz egész jó váll, elvileg helyes arc. Ezek az előnyök, amiket mondtak rám. Aztán kitudja mik vannak még.

2022. jan. 14. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%
Hogy lepontozott már a sok "öltöny-nyali" ! :)
2022. jan. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!