Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig érdemes harcolni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig érdemes harcolni egy kapcsolatért?

Figyelt kérdés

Úgy érzem megtaláltam azt az embert akit mindig is kerestem. Szuper hetek vannak mögöttünk, végre azt éreztem nem kell senkinek megfelelni, minden olyan természetes volt vele.

Viszont egy félreértés miatt (hosszú történet és nem is ez a fontos itt) megszakadt minden. Úgy érzi nekem ahhoz közöm van. Bármit teszek, mondok nem hisz nekem, teljesen elzárkózik tőlem.

Nagyon rosszul esik, hogy olyan dolgot kinéz belőlem, azóta csak sírok...

Rossz, hogy nem látja vagy nem akarja látni, hogy nekem mennyire fontos és nem ok nélkül megyek utána. Miért tenném tönkre a kapcsolatunkat? Ha nem érdekelne miért mennék utána?

Úgy érzem semmibe vesz mindent amit érte teszek. Mert köti az ebet a karóhoz.

Nem tudom mi tévő legyek? Meddig harcoljak érte/értünk?



2019. márc. 13. 09:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Ne fuss olyan szeker utan,ami nem vesz fel.

Korulottem is van ilyen. Nem gyozom lerazni,ugy tapad. Latszik,h tobbet akar baratsagnal. Mar rohadtul idegesit.

2019. márc. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Bírom mikor a legfontosabb részletet szándéksan nem írják le egyes kérdezők,arra hivatkozva,hogy nem fontos.Hát pedig itt most konkrétan az volna,de sebaj.Minden feltett kérdésedre az az eset akár vâlaszt is adhat!
2019. márc. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Semeddig. Keress egy olyan embert, aki elfogad.
2019. márc. 13. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő nem akarja, semeddig.
2019. márc. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ismertem olyat aki több mint 10 évig nyöszörgöt a másik után te ne légy ekkora luzer
2019. márc. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Akkor bizonyitsd be a másiknak hogy meló vagy hozzá
2019. márc. 13. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
0%
Méltó*
2019. márc. 13. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!