Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátnőm haragszik mert azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm haragszik mert azt mondtam neki hogy szerintem neha behazudja hogy elment szex kozben, mit gondoltok?

Figyelt kérdés
A baratnom minden szeretkezes vegenel azt mondja hogy elment de en ennek jelet sokszor egyaltalan nem latom, neha pedig egyertelmuen megremeg luktet, es osszerandul mikor elmegy, es aztmondtam neki szerintem a kedvemert akkor is bekamuzza hogy elment mikor nem is. Aztan mikor felhuzta magat ezen ugy hagyott itt hogy mielott megvadolom hogy hazudik nezzek magamba mennyire vagyok szent, Mit gondoltok? Hulye voltam hogy ezt mondtam neki?

2022. jan. 18. 21:08
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
13%

#7 "Egy honapban ha 2 alkalommal sikerul egy olyan igazan jo orgazmus… de azt ugyis megerzi. Elvezem, csak nem megyek el. Mikor dolgozik elintezem magamnak


24N"

Jézusom minek akkor egy élő farok a házhoz:D

Sajnallak, hogy csak ürítőlyuk vagy

2022. jan. 19. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
90%

Szexben a legfontosabb: Nem stresszeljük se magunkat se a partnerünket. Azt csináljuk, ami jólesik, nem állítunk elvárásokat.

Nem lesz minden alkalommal tűzijáték. De ha nekiállsz reklamálni, hogy nincs orgazmusa, még annyi sem lesz, mint eddig. Kérj bocsánatot!

2022. jan. 19. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!