Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 22 évesen 16 éves lány tetszet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

22 évesen 16 éves lány tetszett meg. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Elkezdtünk egy lánnyal beszélni egy buli után, de csak most kb 1 hónap után jött először szóba hogy ki hány éves, eddig nem kérdeztük meg egymástól. Viszont találkoztunk már párszor és nagyon jól kijöttünk egymással. Azt mondta őt nem zavarja, én meg azt hogy még átgondolom. A lány többnek néz ki meg érettebb is, és olyan jól néz ki mint kb 100ból 1 lány véleményem szerint. Szerintetek mit csináljak?

2022. jan. 23. 11:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A korkülönbség nem olyan nagy szerintem. Csináld azt, amit a szíved diktál!
2022. jan. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%

Én is 16 voltam, mikor összejöttem a 22 éves barátommal:) Szerintem ezzel semmi baj nincs, most talán kicsit soknak tűnik elsőre, de egyébként tökéletes korkülönbség:)

Köztünk 5,5 év van, már fél éve együtt vagyunk (azóta én 17 lettem, de ez már nem oszt nem szoroz), tudom, ez még nem olyan hosszú idő, de látszik, hogy tud működni egy ilyen kapcsolat. Szóval, ha jól kijöttök egy próbát mindenképp megér :)

2022. jan. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is 16 éves a barátnőm és 23 vagyok.

Tök jól eltudunk beszélgetni és megvan a közös szint. Külsőleg is és belsőre is. Akkor mi lenne a probléma? Suliba jár oké és? Persze benne van a pakliba, hogy nem te leszel a férje. De sose tudni. A lényeg, hogy probléma nincs vele semmi. Ha téged zavar és emiatt nem lennél vele az is elfogadható indok. Viszont ha emiatt nem járnál vele, akkor annyira sokat nem is jelent neked.

2022. jan. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Amit akarsz kb, párkapcsolat, vagy csak alkalmi kapcsolat.

Feltéve azt hogy nem zavar ha a környezeted furcsán, megvetően fog nézni rád emiatt.

2022. jan. 23. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
82%
Első hangzásra most még picit soknak tűnhet, de ha valóban jól kijöttök működhet. Azért valamennyire biztosan kiismerted már 1 hónap alatt,amire alapozod,hogy érett gondolkodású. Én adnék neki egy esélyt.
2022. jan. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mint minden ilyenre csak azt tudom mondani, hogy emberfüggő.

6 év szerintem általában nem sok. Én is 21 vagyok (idén leszek 22), igaz lány, én nem tudom elképzelni, hogy egy 16 éves fiúval mit tudnék kezdeni. A mestert fogom nemsokára elkezdeni, egy 16 eves meg legjobb esetben is max 11.es. Szóval nem tudom elképzelni magamnak.

De!

Az is igaz, hogy egyrészt a lányok mashogy érnek mint a fiúk. Sok lány 16 évesen van olyan fejlett mint egy fiatal felnőtt. Azt meg hogy emberileg milyen, azt meg nem a kora határozza meg.


Szerintem ne agyald túl, hogy masok is írták, tedd azt amit érzel. Vagy jó lesz vagy nem. Majd alakulnak a dolgok vagy így vagy úgy.

2022. jan. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
23%
Dugd meg.
2022. jan. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Koltozz el egy másik városba.

De kajak.

2022. jan. 23. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fel kéne nőni. Komolyan mások véleménye alapján akarod eldönteni esetleg életed szerelmének a sorsát? Nem mindegy, mit gondolnak mások? Szereted? Szerinted gyakran talál az ember olyat, aki 100-ból egy? Veszítsd el, vegyél feleségül egy biztonságos tehenet és idd magad a halálba 40 éves korodra, basszus!
2022. jan. 24. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!