Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incel dolog lehet abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel dolog lehet abból ered, hogy nőnek a vagyoni különbségek és egy férfi, akinek sok pénze van több nőt tud megvenni? És nőket az sem zavarja, ha csak szeretők, vagy nyitott kapcsolat címkével megy a dolog? (cikk lent)

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 23. 12:39
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

az volt az állítás, hogy a nőket zavarja, ha nem monogám kapcsolatban vannak velük. erre hoztam példát, hogy ez nem úgy tűnik, hogy így van. ha megfelelő az illető státusza, akkor ez a dolog nem lesz lényeges.


és az, amit 8 írsz is csak pont az amit én is mondok, mert te is azt mondod, hogy megfektethetnék ők is a nőket, ha megfelelő a státuszuk. csak épp nincs kedvük. de ez nem a nőkön múlik.


de amúgy én csak azt nem értem, hogyha már ennyi csávó beszél a jelenségről és cikkek kutatások is vannak, akkor miért ennyire fontos nektek itt nőknek, hogy azt mondjátok, hogy ez az egész nincs? valahogy sértené az önképeteket? azt amit arról gondoltok, hogy hogy választotok párt? a romantikus fikciót magatokról?

2022. jan. 23. 13:18
 12/26 anonim ***** válasza:
24%

Nem ebből ered az incelprobléma. Ha hozzá is járul, akkor is nagyon csekély mértékben.


Kezdjük ott hogy sok incel nem is valódi incel, hisz tehet arról hogy nincs nője. Pl az alulszocializáltság, vagy túl magas elvárások.


Akik valóban incelek, nekik áltában abból ered a probléma hogy vállalhatatlanul rondák, vagy rosszkor vannak rossz helyen. A nőknek több lehetőségük van, így sok férfinek alig jut valaki, vagy egyáltalán senki.


Pl egy 18 éves csajra rá tud repülni a 18-25 éves férfitársadalom. Fordítva pedig egy 18 éves csávó tud válogatni mondjuk a 15-18 évesekig. Míg az elöbbinél 7 évjárat, addig utóbbinál 3 évjáratot jelent a potenciális lehetőség kapcsira.


Továbbá a sikeres csajozógépek végigmennek a nőtársadalmom, folyton váltogatva a csajokat.-Az incelek helyett, akiknek meg alig jut valaki. Ez egy verseny, amit nem az incelek szoktak megnyerni, azért incelek.- És ebből ered a női közvélekedés, hogy a férfiak csak dugni akarnak, megcsalják őket stb. Azért hiszik ezt mert a normálisokat kikerülik, a férfiak ezen rétegjével jönnek össze, a csedekkel akik viszont valóban ilyenek.


Részben tehát szerencse kérdése hogy jut e nő nekünk, de a meghatározó a belső tulajdonságok, tehát a domináns alfaság.


Amúgy én is kipróbáltam egy ismerkedésnél hogy alfacsednek tettetem magam. Hoppá és majdnem összejöttem a csajjal, csók is lett. De végül átlátott rajtam. Hosszútávon nehéz tettetni az alfaságot, ha valójában introvertált béta az ember. A csaj meg is mondta amikor kioffolt, hogy neki extrovertált rosszfiú félék kellenének. Nem szószerint, csak körbeírta.


Ez a helyzet


19f incel

2022. jan. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
#12 írja a cikk a külsőt is. majd kiderül 5 év múlva, hogy látod. Amikor kicsit távolabb vagy a középsulis időszaktól. mindenesetre szerintem fogadd meg amit ír és építs valami társadalmi státuszt.
2022. jan. 23. 13:30
 14/26 anonim ***** válasza:
100%

#11: Ne keverd már ide az átlagos nőket. A pénzért vannak, akik sok mindent megtesznek. Férfiak is.

Meg miaz, hogy megvenni? Te nőket akarsz venni párkapcsolatra? Komolyan nem értem honnan jönnek ezek az ostoba phaszok, és csodálkoznak, nincs nőjük.

2022. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#14 a megvenni csak rövidítése annak az folyamatnak, hogy a nőből kiváltja az érzelmeket a férfi státusza és az ezzel járó, a környezte által elismert és biztonságos élet reménye és akkor a férfi bezsákolhatja, ha kedve van.


szerintem ez nem egyénekről szól, nem az a lényeg, hogy velem mi van, vagy itt más gykssal, hanem társadalmi biológiai folyamatok megértéséről van szó. szóval kár személyeskedni.

2022. jan. 23. 13:51
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
Akkor is feleslegesen vergődsz. Mindig is voltak gazdagok és szegények. Mindig is voltak "agglegények". Mellesleg pont, hogy az alacsonyabb státuszú réteg szaporodik jobban. Szóval valakivel mégiscsak dugnak.
2022. jan. 23. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
94%
Azért ezekből a nőket valamiféle jószágnak elképzelő incel eszmefuttatásokból egy dolgot teljesen világosan lehet látni. Ezek ezerszer rosszabbul bánnának a nőkkel, ha volna rá lehetőségük, mint azok akikre látatlanban fröcsögnek hogy azok a nőverő szemétládák. Nem kicsit nevetséges.
2022. jan. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%
az incel dolog abból ered, hogy csesztek igazán tenni azért, hogy legyen nőtök, és inkább másban keresitek a hibát. akinek elég IQ-ja van, az tudja, hogy a probléma megoldása nem ez.
2022. jan. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#16 igen mindig is volt ez, ezt írja a cikk is.


#17 azon kívül, hogy látom, hogy sért a dolog, nem tudom, hogy te hogy írnád le másképp ezt a folyamatot, hogy a nők a magasabb státuszú pasiknak engedik át magukat. próbáltam nagyon semlegesen fogalmazni most. és még egyszer most nem egyénekről van szó biztos van, aki egy alacsonyabb státuszú érző lélektől indul meg, hanem a nagyobb tendenciákról. és ha nőnek a társadalmi különbségek, ami most korunkban elég extrém módon történik, és hozzá jön, hogy nincs erkölcsi, vagy törvényi gát, a poligám kapcsolódásra, akkor a nők a nekik elérhető magasabb státusz felé vándorolnak. kicsit, mint valami fizika. a jól töltött részecskék felé vándorolnak. fizika :D

2022. jan. 23. 14:09
 20/26 A kérdező kommentje:
#18 szóval a nők sokkal többet tesznek a kapcsolatokért erre célzol? és ezért sikeresebbek abban, hogy beengedi őket az ágyába a megfelelő réteg?
2022. jan. 23. 14:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!