Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az incel dolog lehet abból...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az incel dolog lehet abból ered, hogy nőnek a vagyoni különbségek és egy férfi, akinek sok pénze van több nőt tud megvenni? És nőket az sem zavarja, ha csak szeretők, vagy nyitott kapcsolat címkével megy a dolog? (cikk lent)

Figyelt kérdés
[link]
2022. jan. 23. 12:39
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

#19 Mondom, mintha valami jószágról vagy tárgyról beszélnétek 🤦🤔 "...engedik át magukat"

Szánalmas. Ezzel szándékozzátok eltölteni az egész életeteket?


Amúgy a ti alternatív világotokban hogy lett az hogy minden férfi gazdag, és mindig magasabb státuszú a nőnél? 🤡

2022. jan. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
100%
És ezek azok a "jó fiúk", akik rendesek, tisztelik a nőket és emberekt, akikre számítani lehet. Közben meg lenézik a nőket és bárki megdugnának, ha tehetnék. Szánalmasak vagytok.
2022. jan. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

#21 ok, akkor ne fikázd, ahogy leírom a dolgot, hanem írd le jobban. jöhet a személyes történeted is, hogy estél szerelembe az alacsonyabb státuszú pároddal vállalva a nehézségeket és a környezet rossz pillantásait.


nekem csak annyi gondom van, hogy miért kell tagadni a dolgot. miért nem lehet beszélgetni róla, mint egy társadalmi jelenségről. miért fikázni kell az érintetteket, akik jó eséllyel véletlenek miatt vannak abban a pozícióban amiben vannak. ez kábé az a szint, amikor az mondják a politikusaink, hogy akinek nincs semmije az annyit is ér, itt az incelek a hibásak.

2022. jan. 23. 14:37
 24/26 anonim ***** válasza:
24%

22es, Nem dugnák meg bárkit, a nőket meg pláne nem nézem le.


Elöször csak olyanoknál próbálkoztam akik tényleg nagyon tetszenek, de 18 évesen rájöttem hogy nem kéne hinni ilyen tündérmesékben hogy majd szerelmes leszek stb. Levittem az elvárásaimat, de még mindig óriási messzeségben van a mindenkit megdugnáktól.


19f

2022. jan. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
20 nem. én nem vonok le nemekre vonatkozó általánosításokat
2022. jan. 23. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
0%

"A történelemben a háború volt a megoldás: az obsitosoknak már jobbak voltak az esélyeik, egyrészt mert társadalmi státusuk megváltozott, másrészt mert a vetélytársak egy része ott maradt a csatatéren"



Akkor meg van idom, 2034. december 31-en jon az obsit es utana a nok :)



37F muszajszingli

2022. jan. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!