Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg ennyire számítanak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire számítanak a különbségek a párkapcsolatban?

Figyelt kérdés

Anyukámnak 3 diplomája van,apukám pedig villanyszerelő. Soha semmi probléma nem volt közöttük.

Én egyetemre járok,szeretnék majd még egy diplomát ezutám, a fiú,akivel alakulnak a dolgok, valószínűleg jövő héttől együtt leszünk, ő pedig egy okj képzéssel helyezkedett el ,fizikai munkát végez.

A barátaim azt gondolják,hülye vagyok,hpgy megelégszem egy "ilyen" sráccal és ,hpgy a későbbiekben úgyis komoly problémáink lesznek a különbségek miatt.

Teljesen normális srác,okos és minden,csak nem annyira szeretett tanulni,így ez mellett döntött.

Tényleg ennyire gáz lenne az egész?

Van itt valaki,hasonló helyzetben?

21N



2017. jún. 25. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

"A hozzád legközelebb álló öt ember átlaga vagy." Brian Tracy


Elég szánalmas haveri köröd van, bocsi.

2017. jún. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a barátaid gázak hogy nem tudnak örülni a boldogságodnak. Ha őt szereted legyél vele. Van egy csomó diplomás akinek alig van munkája. A tesóm tanár 2 évig nem talált munkát ellenben a vőlegénye aki cnczik és elég jól keres.
2017. jún. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem foglalkoztam avval, hogy a haverjaimnak mi a véleménye a kiszemeltemről ill a páromról.

Ezt jól is tettem, mert akit rendere lehúztak, azokkal volt pont hosszabb kapcsolatom, akiknek meg indokolatlanul fényesre nyalizták a fenekét arról kiderült, hogy sunyi, gerinctelen fószer.

"Nem is gondoltuk volna!! " -mondogatták.


Rajtad áll, hogy mennyire hagyod befolyásolni magad.

2017. jún. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem gáz, a barátaid véleménye a gáz.

N22

2017. jún. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nagyot csalódnék a barátaimban, ha ilyenek lennének. Ráadásul ezzel anyukádat és apukádat is sértik kb.csak azt nem mondják, hogy anyád h*lye és miért elégszik meg a csóró villanyszerelő apáddal.
2017. jún. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
24%

Nagyon nem mind1 milyen szakon tanulsz, mert Magyarországon a kiadott diplomák 80%-a nem ér többet mint a papír amire rányomtatták.

Gondolom nőként nem mérnök infót vagy villamosmérnökit végzel. Ezen kívül maradnak még az orvosi egyetemek, amiket legalább külföldön megfizetnek, kivéve a fogorvos akit itthon is.

Ha ezeken a szakmákon kívül tanulsz, az majdnem biztos, hogy totál feleslegesen kidobott idő lesz.

2017. jún. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Villamosmérnökin vagyok:DDDD köszi a választ:)
2017. jún. 25. 14:01
 8/13 anonim ***** válasza:
0%

#7


Na ez nem volt mind1, mert húgom pl. Corvinus közgázon végzett és most egy utolsó csicska valami kis cégnél 120 ezer forintért, Budapesten. Putriban lakik társbérletben és semmi előrelépési lehetősége nincsen, mondtam neki, hogy ezért aztán megérte diplomát szerezned. Mondjuk az oktatás is egy vicc volt. Egy vizsgaidőszakot 1-2 hét alatt simán "lezavart", képzelhetitek a tananyag nehézségét és piacképességét.


De villamosmérnökként tényleg nem kéne beérned egy koszos fizikai munkással. Ez hosszú távon tényleg ki fog bukni, amikor majd ott lesz neked mint egy here, és te fogod eltartani. Amikor meg terhes leszel és nem tudsz dolgozni, akkor az ő szerény kis fizetéséből, csak mert lusta volt tanulni még pelust sem fogtok tudni venni a hónap végén.

Valaki jó kis IT-s, vagy villamosmérnök pasi nem tetszene? Nem csak "kockák" vannak ott, hanem kifejezetten sármos macsók is.

2017. jún. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

43%, áruld már el, mi a fene bajod van neked egy tanári, gyógypedagógusi, nyelvészi, rendezvényszervezői, szociológus, szociális munkás szakkal? Lehet hogy nem keresed magad halára, bár azért a nyelv szak nagyon jó tud lenni, engem kritizálnak is folyton, hogy miért "csak" tanítok vele, de hát ezek jó szakmák, sőt, hivatások. Segítesz embereknek, tanítod a jövő nemzedékét, kulturális eseményeket szervezel, stb. És ezek némelyike kemény szak is, mint például a gyógypedagógia a Bárczyn. Tanárként nem keresem magam halálra, viszont annál többet keresek mint ha egy érettségivel titkárnő lennék, és én ezt egy hivatásnak tartom.

Amúgy vannak olyan munkák amikre végzettséggel vagy anélkül is nagyon fel tudok nézni, ilyen a mentős, tűzoltó, ápoló vagy bármely segítő foglalkozás. Miért kell lehúzni azt aki nem mérnök vagy orvos? Sokan azért végeznek el egy szakot mert szeretik, mert az álmaikat követik és nem a pénzért. Ez eszedbe sem jut? Itt jön be az, hogy az érdeklődés, intelligencia számít egyeseknek.

2017. jún. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
47%

"tanári, gyógypedagógusi, nyelvészi, rendezvényszervezői, szociológus, szociális munkás szakkal"


Csak annyi a baj velük, hogy egy utolsó gyári munkás egy nyugati multinál, a szalagsoron több pénzt hoz haza mint ezek.

2017. jún. 25. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!