Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy kapcsolatban előfordult...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy kapcsolatban előfordultak már az alábbiak, az lehet még később boldog? Vagy mi tartja ösze az ilyen embereket?

Figyelt kérdés
Exem néhány éve rámírt. Nem sokkal a gyermeke születése után. Nem derült ki, pontosan mi célbol. Talán csak nosztalgiázott kicsit, mert szépet írt..Szokott írni ünnepeken is. Aztán telt, múlt az idő és úgy 1-2éve feltűnt több társkeresön, azonban együtt van a párjával. De hol kivan rakva neki hogy kapcsolatbanvan, hol nem. Látszólag pedig jól megvannak. Jól sejtem, hogy valami mégsem klappolhat?
2022. jan. 23. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet, hogy exed egyszerűen hűtlen típus. Főleg akkor, ha téged is megcsalt esetleg anno.
2022. jan. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Engem mondjuk eleve pont nem érdekel az ex.


Van jobb dolgom is, mint utána leskelődni, hogy mikor mit tesz ki.

2022. jan. 23. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Engem meg nem érdekel, hogy kit érdekel az exe és kit nem. A kérdés nem ez volt. Mivel jóban vagyunk, így érdekelhet.
2022. jan. 23. 22:42
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha jóban vagytok, akkor rá tudsz kérdezni.
2022. jan. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!