Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan dolog amit meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan dolog amit meg kellene lépned párkapcsolati szempontból, de az egód miatt nem teszed meg? Szoktál "túlagyalni" dolgokat?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy az emberi elme sokszor "lebeszéli" az egyént arról a döntéséről amit a szíve szerint már rég meghozott volna.

Pl:

- összejönni valakivel (randipartner) aki tetszik, de az egód miatt mégse..

- elválni, szakítani valakivel, de az egód lebeszél róla..

- összeköltözni valakivel, de az egód lebeszél róla...stb.


Nálatok létező jelenség az, hogy a szíved mást mond, és olyan egyszerű lenne "rá hallgatni", de közben meg az elmétek folyamatosan kifogásokat gyárt, hogy miért nem.

Persze az más dolog amikor fizikailag nem megvalósítható valami.

Én olyanra gondolok, hogy nem lenne különösebben akadálya a dolognak, csak az állandó halogatás, és a "túlagyalás" miatt nem haladnak a dolgok (és az idő múlik).

Veletek fordult már elő ilyesmi?

A szívünkre kell hallgatni vagy az eszünkre?

Tudom, hogy mindkettőre, de mi van ha az egód túl nagy Úr? :)



2022. jan. 24. 10:54
 1/8 anonim ***** válasza:
70%
Nem. Ha akarok összejövök vele, aztán eldől mi lesz. Ha nem akarok, akkor meg nem jövök össze. De olyan még nem volt, hogy akartam valakivel aztán mégse.
2022. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%

"- összejönni valakivel (randipartner) aki tetszik, de az egód miatt mégse.."


Kérek szépen, mondj már erre egy életszerű példát, hogy hogyan kell elképzelni...

2022. jan. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ez idővel, korral és tapasztalattal csökken. Inkább 25 év alatt volt rám ilyesmi jellemző. Azóta az első megérzésemre hallgatok mindenben. Nincs agyalás és tényleg mindig bejött.
2022. jan. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#2

Úgy gondoltam, hogy ha a szívedre hallgatsz az azt mondja, hogy ő pl. jó partner lesz, de az elméd kifogásgyártásba kezd, hogy pl. biztos ezért vagy azért nem ő lesz az igazi. Szóval addig agyalsz amíg lebeszéled magad arról, hogy az illető jó lenne neked párnak.

Mindenen lehet addig gondolkodni amíg végül elveted azt a dolgot amit alapból jónak találnál.

2022. jan. 24. 11:04
 5/8 anonim ***** válasza:

Igen...


b**sszátok meg felmondoooooooooooooooooookkkk! Végre elhúzhatok a sok retardálttóllll!!!


jajj basszus....de a másik sem jobb..és nem biztos...najó talán szenvedek még tovább míg nem találok jobbat...

2022. jan. 24. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

#5

"talán szenvedek még tovább míg nem találok jobbat..."


Ha tudnád hányan vannak akik szenvednek tovább....

2022. jan. 24. 11:55
 7/8 anonim ***** válasza:
55%

1.

Veszekedés során(pl egy buliban)mikor otthagy magamra, aztán keres, hogy hol vagyok, letiltom az egom miatt, es "eltűnök", holott vele akarok lenni és kibékülni.


2.

Egy rakat mindenben kellene a segítsége, pl javítás, az egom miatt(hogy látja, ott van az orra elott hogy rossz, es nem ajánlja fel magátol a segítséget)nem kérem.

2022. jan. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Rábólintok valamire, amit magamtól nem csinálnék, csak az ő kedvéért. Aztán kiderül, hogy szívás, és megharagszom rá, pedig rábólintottam, nem kényszerített senki.
2022. jan. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!