Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyanok, akik fel sem fogják hogy mi a másiknak a gondjuk velük?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy többször el lett mondva, de mintha a falnak beszélne az ember. Az ilyenek azok, akik azt sem értik meg, ha a másik szakítani akar velük?
2022. jan. 24. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én sokszor nem fogom fel hogy a páromnak mi a baja éppen, de ez annak tudható be hogy "kétértelműen" beszélek, olyan dolgokat lát bele a mondandómba amikre én nem is gondolnék, persze jelentheti azt is. Persze aztán tisztázzuk, meg már lassan megszokja hogy ilyen vagyok, de ez lehet egy ok arra hogy fogalmam sincs mi baja van amég el nem mondja.
2022. jan. 24. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Én nem kertelek, egyenesen, nyiltan és nyugodtan elmondom mi a gondom. Viszont mintha a falnak beszélnék. Kicsit elgondolkodtam, hogy akkor azt sem fogná fel, ha azt mondanám szakítani szeretnék azok miatt, a dolgok gondok miatt, amire erdemben nem reagált?
2022. jan. 24. 16:31
 3/17 anonim ***** válasza:
Hát ha ezt többször rendesen elmondtad neki, akkor én belengetném hogy vagy meghallgat, vagy szakítunk. Bar lehet én vagyok naiv és egyből ott kéne hagyni.
2022. jan. 24. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Meghallgat nincs azzal gond, de kb mintha a tudatáig nem jutna el. Kicsit kezd félelmetes lenni.
2022. jan. 24. 16:39
 5/17 anonim ***** válasza:
Igen, erre gondoltam. Hogy meg is értse amit mondasz, mert vagy ennyjre leszar (ami nem jó) vagy ennyire értetlen (ami szintén nem jó)
2022. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Na igen, egyik sem jó, de valóban nem voltam még ilyen helyzetben, hogy a másik fél ennyire nem is tudom megfogalmazni... Azt tudom milyen amikor valaki érdektelen ha valami gondot elmondok, az másmilyen. Most viszont mint aki totál kizárja a tudatából az információt.
2022. jan. 24. 16:58
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elhagyod, az biztos észre fogja venni. Ha más nem abból, hogy megszűnt a zaj.
2022. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Milyen zaj????
2022. jan. 24. 17:07
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarják megérteni. Drasztikusan kell szakítani. Eddig mondtad,most ne találkozz Vele,ne vedd fel a telefont. Persze kérdés,hogy együtt éltek-e,vagy nem.
2022. jan. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az a zaj, amit te keltesz. Azt írod, hogy teljesen kizárja a tudatából az információt, ha nem hallássérült, akkor marad a zaj.

Az más kérdés, ha, tényleg így van, akkor a kővel van a baj, vagy azzal, aki magyaráz neki, hogy ugorjon.

2022. jan. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!