Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg vannak olyanok, akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg vannak olyanok, akik fel sem fogják hogy mi a másiknak a gondjuk velük?

Figyelt kérdés
Annak ellenére, hogy többször el lett mondva, de mintha a falnak beszélne az ember. Az ilyenek azok, akik azt sem értik meg, ha a másik szakítani akar velük?
2022. jan. 24. 16:15
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Oh értem. Szerintem ahogy eszrevettem, a tudata azonnal süket lesz olyankor.
2022. jan. 24. 17:15
 12/17 A kérdező kommentje:
Az a helyzet, hogy mindig egyenesen szakítottam, de most ott tartok, ha ennyire kizarja a tudatából az ok okozatot, akkor életemben először mindenféle magyarázat nélkül eltűnök az életéből.
2022. jan. 24. 17:17
 13/17 anonim ***** válasza:
60%

Egy levélben írd le azért, mikor lelépsz.:)

Képzeld el szegény tényleg nem érti, nem vette észre, aztán még egy terápiára sem tud mivel elmenni.

2022. jan. 24. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Neki felesleges hiszen az ok-okozat összefüggést sem fogja fel.
2022. jan. 24. 18:08
 15/17 anonim ***** válasza:

14: Ezért mehetne valaki máshoz, hogy segítsen neki ebben.

Az a valaki más majd megérti, ami le van írva.

És akkor pár év, 1-2 évtized alatt hasznát veszi annak, amit hagytál neki a papíron.

2022. jan. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
De egyszerűen nem erti meg az ok okozatot és nem is érdekli!
2022. jan. 24. 18:19
 17/17 anonim ***** válasza:
Nem, mert szűklátókörűen látnak mindent.
2022. jan. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!