Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Életmódváltás után megváltozta...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életmódváltás után megváltoztak a párkapcsolati ügyeitek? Lenn kifejtem.

Figyelt kérdés

Üdv!


2 éve kezdtem el komolyan konditerembe járni (persze ebbe belerondított azért a covid..) és már kezdem magamon látni, illetve úgy érzem, hogy a személyiségemet is fejlesztette már nem is kicsit.


Jelenleg úgy érzem, hogy egyre több lánnyal tudok(merek?:D) elbeszélgetni, illetve már-már talán érdekelhetem is őket, de még kapcsolatom nem volt sosem.


Kifejezetten kövér voltam amikor elkezdtem, most sem vagyok kis darab (kb 185 cm, 96-7-8kg), de már látok magamon jelentős változást. Szálkásítani szeretnék, már csak azért is, mert egy régi vágy az, hogy "vékony" legyek.. :D


Szóval a lényeg, srácok/lányok miután elkezdtetek edzeni, megváltozott a külsőtök hogyan változott a párkapcsolati életetek? Sokkal könnyebb (már amennyire ez a téma lehet bárkinek könnyű..) lett mint volt előtte? Jobban kapkodnak utánatok az ellenkező neműek?


Szép napot, a válaszokat köszönöm! :)



2022. jan. 26. 00:19
A kérdező szavazást indított:
Nagyban megváltozott!
Kissé megváltozott.
Semmi különbség!
14 szavazat
 1/6 anonim válasza:
92%
Ha jobban befogsz jönni a párodnak abból nem lehet probléma. Nekem legalábbis nincs belőle. :D
2022. jan. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az életmód váltás az sosem az ami. Neked nő kell ezért csinálod. A konditermezés meg végképp nem arrólszól aminek gondolod.


Ami változást hoz, az az élet szemlélet váltás, de ehhez is egy törés kell, és az az ismérve hogy nem vágy vezérelt. Amíg valamit azért csinálsz hogy élvezeti forrásokhoz juss, az olyan mintha azért akarsz sokat keresni hogy luxus prostikra költsd a pénzt.


A mai nagy életmód váltók 95%-a 3 éven belül visszatér az igazi önmagához. Én is gyúrtam, én is "egészségesen" táplálkoztam, rohantam a divatos és sikeres trendek után, de az egész mű volt. Az igazi siker akkor jött amikor megtaláltam önmagam. Akkor változott meg minden és lettem boldog sikeres ember!


Tudod kit találtam meg magamban? Egy alkotót. Nekem alkotnom kell, ez a flow adja meg az erőt, a magabiztosságot, a kisugárzást. Addig azt hittem hogy majd a 46-os karom meg a trendi hajam hozza a sikert... A frászt! Fogalmazhatnék úgy us, hogy ma mindenkit fára mászni akarnak megtanítani, de az nem nézik hogy valakinek szárnya van, van akinek uszonya, van aki csak siklik végtagok nélkül.


Én azt javaslom, hallgass a belső hangra!

2022. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%

Em vilàgéletemben fitt üde stb voltam. Es ez nagyon kevés bármihez. Max mint nő kerestem vele egy kis pénzt.

De miota megcsaltak debellákkal, vagy butákkal, vagy az utódom az, illetve Marilyn Monroe is(a nagy bálvány)magányosan halt meg, azota lesz.rom hogyan nézek ki, illetve csak magamnak ügyelek magamra.


Annyiban változott meg az életem azzal, hogy nem érdekel a fittness, vagy szálkásítás, hogy ugy érzem, ha vki puhán"petyhüdten" is szeret, csak akkor szeret valóban.

Es ha vki mellett topmodell is vagyok, az se èr semmit, ha nem szeret.

2022. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Meg csak oktober ota edzek, olyan valtozas nincs, de picit feszesebbnek erzem magam, izmosabb a karom es a hasam. Azt vettem eszre, hogy nekem is nagy pluszpont ismerkedesnel, ha a masik is jar edzeni es eddig a nagyon vekony sracok jottek be, most meg tudom mar ertekelni az izmokat. Bar meg mindig nem szexualisan vonzanak, de latom, hogy mennyi munka van bennuk.
2022. jan. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Annyiban mindenképp fog változni a dolog, hogy jobban fogod magad érezni és magabiztosabb leszel. Magad is leírtad, hogy már többekkel MERSZ beszélgetni.
2022. jan. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
18 évesen azt hittem, hogy minden fiú a vékony lányokat szereti, aki szóba áll husibbal, az vagy lejjebb adta az igényeit, vagy nagyon szereti az adott lány személyiségét, ezért elfogadja a testét. Most már tudom, hogy ez egyáltalán nem igaz, de akkor nagyon motivált a fogyásra. Jól étkeztem, futottam, egyre vékonyabb lettem. Akkoriban kezdtem többet járni bulizni, kocsmázni és majdnem minden ilyen eseménynél volt valami srácokkal, akár annyi, hogy nagyon néztek engem, vagy beszélgettünk, nyomultak, esetleg csókolóztunk. Én ezt annak tudtam be, hogy vékonyabb vagyok, de szerintem inkább a kisugárzásom változott, boldogabb voltam, az csak egy plusz volt, hogy az alakom is egész jó volt és jobban álltak rajtam a csinos ruhák. Kapcsolatom amúgy akkor nem lett ennyitől, pedig ezt vártam tőle. Volt husi koromban két barátom, de azt hittem, hogy az elején említett okok miatt. Sajnos én visszaszedtem, de így is ban kapcsolatom, most újra visszatértem a jó életmódhoz, de ez még idő. A párom szeret most is és szeretni fog vékonyan is :) Azóta tudom, hogy rengeteg srácnak a telt nők jönnek be, így ez többet már soha nem volt motiváció nekem
2022. jan. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!