Kezdőoldal » Ismerkedés » Fogyókúra partner » Fiúk, lányok... fogyókúra...

Aker kérdése:

Fiúk, lányok... fogyókúra partner? Ha érdekel, szavazz kérlek! :)

Figyelt kérdés

Általában az összes ilyen kérdés alatt több a "minek neked partner, hogy picsogj neki?", mint a valóban ösztönző, segítőkész megszólalás. Ha azért vagy itt, hogy elmond, hogy a fogyipartner miért haszontalan szerinted, akkor további szép napot, folytasd máshol a hisztit :)

10 kg-tól szeretnék megszabadulni, és tudom, hogy hogyan és mit csináljak. Innentől már csak a tervemhez kell tartanom magamat, amiben segíthet egy hasonló érdeklődéskörű társaság/ember.



2021. nov. 28. 16:15
A kérdező szavazást indított:
Érdekel!
Nem érdekel!
30 szavazat
 1/5 anonim válasza:
Én szívesen leszek :) kicsit nagyobb a súlyfeleslegem, de remélem az nem gond. Nekem is jól jönne a motiváció. 23F
2021. nov. 28. 16:30
 2/5 anonim válasza:
Én is 10 kg-tól szeretnék megszabadulni, nagyon tud motiválni egy társ. De a diéta most nem elsődleges az életemben, ettől függetlenül szívesen osztom meg a napi kaját és mozgást, hátha tudjuk egymást ügyelni:)
2021. nov. 29. 17:50
 3/5 anonim válasza:

Én is 5-10kg-ot szeretnèk fogyni😊 egészségtelenül ettem/eszek, mostanság életmódvàltasban vagyok.

Azelőtt volt,hogy durva falási rohamaim voltak,néha még most is van. Ilyenkor 1nap megeszek 3-4ezer kalóriát. Össze vissza ami jön. Gusztustalan. Aztán próbàlom kompenzálni, de sokszor visszajön 😏 Próbálok leszokni róla. 160/56 vagyok. Testösszetételemen szeretnék javitani. Elég plötyi a sok cukor/kalória miatt,amit elraktároz a szervezetem. Jó lenne egy tars nekem is,akivel tàmogatnánk egymast. Viszont én is sokszor kaptam ebből az oltásokból. Értelmes válasz nem jött az üzeneteimre, vagy eltűntek hirtelen az emberek..

2021. dec. 1. 22:54
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom, találtál-e már, de én is lennék szívesen.

23/F vagyok, 30kg-ot adnék le.

2021. dec. 27. 14:52
 5/5 anonim válasza:
Én szeretnék fogyni nyárra csak nem bírtam még rá szánni magam
2022. ápr. 16. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!