Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért keresett meg ezek után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért keresett meg ezek után az exem ?

Figyelt kérdés
Kb 3 hónapja nem beszéltünk abszolút egy szót sem . Röviden : 2.5 évig voltunk együtt van egy közös kisfiunk. 1 éve elhagyott minket , a kicsi most 2 éves . Kb 2 hónapja abszolút nem beszéltünk . Mivel novemberben megházasodott , megszakította velünk a kapcsolatot. Számot cserélt , mindenhol letiltott. A kicsinek holnap lesz a szülinapja. Azt tudni kell hogy eddig nagyon feltette az új számát hogy még véletlenül se tudjam meg... A felesége egy harpia. A szomszédja mesélte hogy folyamatosan megy közöttük a vita . Boldogtalan a házasságuk. Na szóval, ne felhívott de nem hallottam meg. Rá fél órára írtam WhatsAppon hogy mit szeretne. Azt írta hogy a gyereknek szeretett volna boldog születésnapot kívánni. Egy csomó üzenetet küldte.. arra csak annyit válaszolt,hogy bocsi már nem tudok többet írni, nem akarok bajba kerülni. Sajnos nem hagytam annyiban és még 10000 üzenetet küldtem , amire ő letiltott. Vajon tényleg a kicsinek akart valamit mondani vagy azért keresett meg mert otthon szar a helyzet és hianyzok neki ?
2022. jan. 26. 21:19
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

“Mivel novemberben megházasodott , megszakította velünk a kapcsolatot.”


Ne haragudj, de itt nem a Te sirámod kellene, hogy legyen a prioritás. Szerencsétlen gyereked.

2022. jan. 26. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne reményledj. Csak eszébe jutott hogy van egy gyereke. Semmi több. Hirtelen feltűnik a színen és olyan gyorsan el is fog tűnni. Ez a gyereknek se jó. Vagy van a gyerek életében vagy felejtse el örökre. Ennyire egyszerű. Nem jó az hogy megbolygatja a gyerek életét és hol van apja hol nincs. Szegény gyerek nem fogja még fel és nem érti, csak azt, hogy apa nincs vele és nem látja. Zaklatott lesz így
2022. jan. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek miatt keresett meg.
2022. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Csak a gyereket akarta felköszönteni. Te meg direkt bajba kevered mert ezek után még reménykedsz benne.
2022. jan. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem beszélt a gyerekkel. Nem engednem. Ezt már eljátszotta tavaly ősszel. Azután hetekig kereste a kicsi úgyhogy azt semmiképp nem engednem. De mivel boldogtalan a házassága ( érdekből házasodott ) azt gondoltam talán mégis miattam ( is ) keresett.
2022. jan. 26. 22:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem te hianyzol neki, hanem a gyerek, viszont egy gyava sz@r.
2022. febr. 20. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
3gy büdös fereg
2022. febr. 20. 19:02
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Haragszol rá, mégis visszavárod, mert még mindig szereted. Ha nem így lenne, nem fantáziálnál arról, hogy hiányzol neki, és nem bombáznád üzenetekkel. Meg kellene próbálnod továbblépni.
2022. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nyilvan.... az elsö es eddig egyetlen gyermekem apukaja. Termeszetesen szerettem es meg mindig fontos a szamomra. Az is nyilvanvalo hogy nem vette volna el felesegül a benszülött nöt ha barmit is jelentenek neki. Probalok tovabb allni de nem egyszerü, hidd el....
2022. febr. 20. 19:58
 10/11 anonim ***** válasza:
59%
A láthatásról muszáj lesz megegyeznetek valahogy.
2022. febr. 21. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!