Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet csinálni akkor ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet csinálni akkor ha a másiknak van valami baja velünk de közben meg nem mond semmit se csak teljesen másképp viselkedik mint szokott?

Figyelt kérdés

Teljesen virtuális a kapcsolatunk, a netre korlátozódik és inkább valahol egy barátság extrákkalban merül ki de akkor is megőrjít, hogy szarik a fejemre de közben meg minden nap írunk egymásnak (már több mint 1 éve) és még csak nem is mondja, hogy mi a baja, miért viselkedik teljesen másképp mint szokott.


Mindig amikor valaki megsértődik a másikra én vagyok az aki ezt előbb utóbb felhozza és próbálok valamilyen megoldást találni de már nagyon unom, hogy amikor neki van valami baja akkor is nekem kell pitizni azért, hogy beszéljen róla. (kicsit lehet hogy pont ezt a kétségbeesettséget is várja el tőlem, hogy azt érezze hogy fontos nekem, vagy más tippem nincs rá hogy miért mindig én vagyok a punci és török meg és ezek után miért mindig szent a béke)



2022. jan. 27. 10:27
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Ő csak szexre használ téged, meg ha unatkozik, gondolom kell neki egy kis lelki pátyolgatás. Részéről ennyi. Te meg többet vársz el tőle, mint amit ő nyújtani akar neked. Azért is kell időnként neked pitizni, hogy egyáltalán fennmaradjon ez a kapcsolat. A viselkedése alapján úgy van vele, hogy jobb ez, mint a semmi. De az is lehet hogy van más is aki felkeltette az érdeklődését, és amíg az nem jön össze neki, csak addig kellesz.

Miért nem tisztázzátok le, hogy milyen kapcsolat van köztetek, ki mit akar hosszabb távon a másiktól?! Ez alapján el lehetne dönteni, hogy van e értelme folytatni ezt az egészet vagy sem.

Gondolom félsz, hogy akkor még ez sem lenne?

2022. jan. 27. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szeretném ha csak arra használna :D de az a része 1 hónapja teljesen takarékon van, előtte meg épp nagyon élte ő is, aztán ezt is gondolom valamilyen szinten hogy ott ütött be valami változás, ami miatt el akar távolodni. (pl. simán melóból szextingeltünk, miközben ilyent régen egyikünk se csinált, mert ennyire nem voltunk kis kanosak) Ha lenne másvalakije akkor meg nem értem miért tartaná fent a gyerekbarát beszélgetéseket, vagy ha erre van szüksége akkor miért nem mondja ki, hogy csak barátként tekint rám.


Nagyjából már szerintem letisztáztuk, hogy egyikünk se akar többet, vagy ha mégis akkor lehet félünk ezt bevallani, de távolság meg más problémák miatt szerintem nem működne és ezt én hangoztattam neki többször is, aztán kényelmesebb nekem is ez a langyos víz mintha valami igazi lenne.

2022. jan. 27. 11:01
 3/4 anonim ***** válasza:
44%
Hisztis játszmákat baszással tarkítva ne hívjunk kapcsolatnak, köszi
2022. jan. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Bocs, hogy ezt mondom, de nekem úgy tűnik, hogy te csak egy alkalmi szexpartner vagy, akivel valamilyen szinten tartja az illető a kapcsolatot, mert így mégsem olyan mintha egy idegennel feküdne le.

A beszélgetéseket meg azért tartja fent, mert amíg nem talál egy tartós kapcsolatot addig te talonban ott vagy, mint egy lehetséges szexpartner. Ez a jobb mint a semmi állapot. Gondolom melletted azért randizgat, ha már ti távol éltek egymástól.

Miért nem keresel te is valakit, aki meg tudna becsülni téged, és nem csak "ingyenszexre" kellenél?

2022. jan. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!