Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan ember, akit tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan ember, akit tényleg nem lehet szeretni?

Figyelt kérdés

Valahogy mindig is éreztem, hogy más vagyok. Hogy valahogy akárhány férfival vagyok együtt, egyikük sem szeret igazán. Még a testvérem is mondja, hogy valahogy engem egy férfi sem képes szeretni, ezt tudom magamtól is, hogy defektes vagyok.

Szerinte a mostani barátom sem szeret, csak kefélni jár hozzám, már 1 éve, hiszen ennyi idő alatt még el sem jegyzett, mások ebben is szerencsésebbek.


2022. jan. 27. 13:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
67%
Nyugi, mi se szeretünk amiért itt rinyálsz minden nap hatszor ugyanarról.
2022. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez az első kérdésem ezzel kapcsolatosan bunkókám. Aki nem képes normális választ írni, az inkább ne is írjon semmit.
2022. jan. 27. 13:44
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Te szereted saját magadat?
2022. jan. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Most mi köze ehhez a kérdéshez, hogy szeretem-e saját magam? Amúgy nem, mert pont azt érzem, hogy senki sem szeretett még eléggé.
2022. jan. 27. 13:46
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon is sok köze van. Mert addig amíg te nem szereted saját magadat, hogy várhatod el másoktól azt hogy szeressenek?
2022. jan. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

Én nem szeretem se magamat se mást.Csak a pénzemet szeretem/imádom!

F

2022. jan. 27. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
41%

Én sem szerettem magam, mindig alul választottam párkeresésnél is. És még így sem kaptam meg azt hogy szeretve legyek, igazából csak űritésre voltam jó. Pedig minden ismim azt mondta hogy sokkaljobb pasikat tudnék összeszedni.

Az alul értékelésemmel taszítottam azokat a férfiakat, akik nekem tetszettek, és normálisak voltak.

Megváltoztam, sok időmbe telt, sokat fektettem magamba( nem a külsőmre).

És láss csodát válogathattam a pasik között. A mostani párom egy főnyeremény, aki a tenyerén hordoz.

2022. jan. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ilyesmi nincs. Azonban az tény, hogyha nem vagy magaddal megelégedve és bozonytalan vagy az élet minden területén, akkor ez a párkapcsolatra is kihat. Az exem a legjobb példa erre. 7 évet voltam vele, nyilván valahol valamikor szerettem. Iszonyat önértékelési problémákkal és önbizalomhiánnyal küzdött akkor is, amit sajnos rám kivetített. Nem engedett szépnek lenni, csinosnak lenni, mert nehogy más valakinek is tetszek. 5 éve szakítottam vele, és neki azóta se volt egy párkapcsolata sem. Sőt mi több engem keresett folyton. Mikor jeleztem neki, hogy terhes vagyok jelenleg, akkor fogta fel szerintem, hogy tényleg vége van és lezártam. Elgondolkodtató, hogy az 5 év alatt miért nem marad megy egy nő sem mellette. Másokkal nem tudja azt megtenni, amiket én évekig eltűrtem neki. A hiba gyakran az ilyen emberek készülékében keresendő. Önfejlesztés, sport és pszichológus. Ő egyiket sem csinálta soha.
2022. jan. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8-as válaszoló vagyok. Annyi még pluszba, hogy a férfiaknak annyira nem fontos a gyűrű. A párom akkor szánta el magát végleg, amikor terhes lettem. És már 4 éve együtt vagyunk, és ő se kisgyerek már 37 évesen. Ehhez lelkileg meg kell érniük a férfiaknak.
2022. jan. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
73%
Amelyik férfi feladja a fügetlenségét papucs.
2022. jan. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!