Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért háborodik fel rengeteg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért háborodik fel rengeteg ember, ha valaki azt szeretné, ha a párja érettséginél többel rendelkezzen, miközben ez nem csak diplomát jelenthet?

Figyelt kérdés
Egy csomó felsőfokú szakképzés, OKJ-képzés meg mindenféle képzés van, ami több egy érettséginél, de nem diploma.
2018. nov. 24. 22:05
1 2 3 4 5 6
 1/54 anonim ***** válasza:
25%
Mert pl. az érzelmi intelligenciát, empátiát, önzetlenséget, tiszteletet, hűséget, családcentrikusságot..stb. nem felsőfokú szakképzéses papírban mérik.
2018. nov. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/54 A kérdező kommentje:
#1 És ki állította, hogy összefügg a kettő?
2018. nov. 24. 22:07
 3/54 anonim ***** válasza:
27%
És mit ér vele,ha a pàrja azzal rendelkezik??Mit vàr a végzettségé től?
2018. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/54 anonim ***** válasza:
18%

Te jó ég, de h..lye vagy kérdező!


"#1 És ki állította, hogy összefügg a kettő?"

Pont te, a kérdéseddel!

2018. nov. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/54 A kérdező kommentje:
#4 Nem, nem állítottam ezt. Hogy valaki valami végzettséget, meg belső tulajdonságokat vár el, az két külön dolog. Én most csak egyre kérdeztem rá.
2018. nov. 24. 22:11
 6/54 anonim ***** válasza:
24%

De, pontosan azt állítod. Mert, mi van, ha egy személynek csak érettségije van, de ezen kívül minden olyan tulajdonsággal rendelkezik, mint amit felsoroltam? Akkor nem állsz vele szóba, mert neki csak érettségije van és nem több?

Tudod, nagyon sok diplomás egy tahó p..raszt, ráadásul sokuk egy elkényeztetett tacskó.

Nem a tanultság a meghatározó, azzal csak LEXIKÁLIS tudásod lesz, ami nem készít fel az élet nagy nehézségeire, és annak megoldásaira!

2018. nov. 24. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/54 anonim ***** válasza:
30%

Mert olyan mintha azt mondanám, hogy csak olyan párt szeretnék, akinek van valamilyen sportból szerzett érme.


Egyik se mond semmit az illetőről, mert akár a sarki boltban is megvehette, de mindkettő azt mutatja, hogy kicsit felszínes vagyok, mert valamilyen materiláis dolog kell a másikban, amiből amúgy tényleg semmit nem lehet a másikról levonni. Már elnézést, ha ez kemény, de tényleg ha belegondolsz, a két igény kb ugyanaz.

2018. nov. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/54 A kérdező kommentje:

"De, pontosan azt állítod. Mert, mi van, ha egy személynek csak érettségije van, de ezen kívül minden olyan tulajdonsággal rendelkezik, mint amit felsoroltam? Akkor nem állsz vele szóba, mert neki csak érettségije van és nem több?"


Nem az, hogy nem állok vele szóba, de kapcsolatig nem fogok vele eljutni.


"Tudod, nagyon sok diplomás egy tahó p..raszt, ráadásul sokuk egy elkényeztetett tacskó."


És az OKJ-t végzettek? Pl. ők többségében milyen emberek?

Szerintem nem igazán értetted meg a kérdést.


"Nem a tanultság a meghatározó, azzal csak LEXIKÁLIS tudásod lesz, ami nem készít fel az élet nagy nehézségeire, és annak megoldásaira!"


Azért ha elmész egy felnőtteknek szánt képzésre, amire nem anya irat be, meg intéz vele kapcsolatban mindent, akkor nem csak lexikális tudást szerzel. És ez még mondjuk csak egy pár hónapos OKJ-re igaz, másfajta képzéseknél még ennél több dolgot is meg kell oldanod egyedül.

2018. nov. 24. 22:21
 9/54 anonim ***** válasza:
32%

Engem nem háborít fel, hanem pont azért nem értem, mert semmire nem lehet következtetni belőle. Tehát nekem ez úgy tűnik, hogy "én jóváhagyom ezeket az érdeklődési köröket, de ezek ellen fellépek".


Pl. ha valaki tetoválóművész? Azt nem tanítják suliban, nincs róla papír. De művészet és sokat lehet vele keresni.


Vagy ha valakinek van egy diplomája, és folyamat azt mondja, hogy gyűlöli csinálni, és mindig ott ülni, és minden reggel gyomorgörccsel megy be?


Tehát kicsit olyan, mintha érdeklődési kört ítélnél el, amit nem választ az ember. Nem választjuk, hogy mi vonz minket.

2018. nov. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/54 anonim ***** válasza:
35%

A páromnak érettségije sincsen! Viszont imádja a szakmáját,hűséges,odaadó,tenyerén hordoz,művelt imád színházba járni mellette sokat olvas és imád sportolni.

Fülig szerelmes vagyok belé 4 éve.Ja és 3x annyit keres mint én diplomával gazdasági szakon.

25L

2018. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!