Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » "Lemondjak" a keresztszülőségr...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Lemondjak" a keresztszülőségről, ha nagyon kellemetlen nekem ez az egész így? Vagy csináljak úgy, mint aki semmiről nem tud?

Figyelt kérdés

Röviden:

Egyetemistaként jóban lettem egy fiúval, az elején tényleg csak barátság volt közöttünk, utána ez átalakult szerelemmé. De párként nagyon rosszul működtünk, egyszerűen nem értettünk szót egymással, nonstop veszekedtünk. De ha külön voltunk, az sem volt jó. 3 évig ment a huzavona közöttünk, voltak nagy viták, drámák, utána egyik napról a másikra "lenyugodtunk". Elfogadtuk, hogy ez közöttünk kapcsolatként sosem fog működni, de attól szeretnénk a másik életének a része lenni, így barátok maradtunk, konkrétan legjobb barátok.


Most 29 évesek vagyunk, ősszel született meg a kisfia. Karácsony előtt felkértek keresztszülőnek, amit el is fogadtam (bár sem én, sem ők a menyasszonyával nem vallásosak, a nagyszülők miatt lett ez igazából).

Korábban már kérdeztem, hogy a párja tudja-e, mi volt közöttünk régebben, amire azt mondta, hogy nem foglalkoznak egymás exeivel, meg nem érdekli, kik voltak előtte. Karácsony után mondta, hogy volt otthon egy kis balhé, meg pár napot külön is töltöttek, de nem részletezte. Ma a húgával reggeliztem, ő mesélte el, hogy a balhé azon robbant ki, hogy az egyik nagyszülő elszólta magát rólam, vagyis hogy mi mennyire szép pár voltunk. És hogy ott nem csak külön töltöttek pár napot, az is kérdéses volt, hogy egyáltalán nyáron lesz-e esküvő. Mert hogy szerinte a menyasszony amúgy is sejtett valamit, de maximum pár kósza flörtöt, nem azt, hogy én voltam a vőlegényének élete szerelme.


Megkért, hogy ne mondjam nekik, hogy erről tudok, mert nem akar kavarni. De most őszintén, ezek után állítsak be hozzájuk családi ebédekre, meg legyek én a keresztanyuka? Miközben tudom, hogy a gyerek anyja legszívesebben máglyán égetne el... Senkinek nem akarok kellemetlenséget, magamnak sem.



2022. jan. 27. 15:34
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem igen.
2022. jan. 27. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
93%

Az exed kamuzott veled kapcsolatban a menyasszonyának.

Én biztos nem vállalnám el, hogy az ex gyerekének legyek a keresztszülője. Elég morbid a dolog. Nagy botrány lenne ebből.

2022. jan. 27. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonymousreview60 ***** válasza:
97%

Egyértelműn mondj le!

1. Rosszul érzed magadat tőle. Ez a leglényegesebb.

2. Nem vagy vallásos.

3. Már a kiléted miatt volt veszekedés.

4. Nem érdemelnek keresztszülőt, mert ők sem vallásosak.

2022. jan. 27. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
84%

Marhára nem voltál te az élete szerelme ennek a palinak.

A párkapcsolatukban nyilván vannak gondok, a csávó úgy gáz ahogy van, a nő ugrik a kamuzásra az oké, de 10 éves lehunyt történet miatt elköltözni gyerekkel, hát valami nem kerek. Talán nem az első gond a fiúval, utolsó csepp féle, talán dilis a nő. A nagyszülő meg vagy demens, vagy bele akart marni a nőbe, mert ilyet nem szólunk el véletlenül. Persze bármi lehet.

2022. jan. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
92%
Rohadt gáz, hogy nem mondta el az igazat róla. Ebből csak drámák sorozata lesz a jövőben is, én semmiképp se vállalnám el.
2022. jan. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim válasza:
98%
Ez a keresztszülőség, elég gyenge ok, egy ilyen kellemetlen szituációba belemenéshez.
2022. jan. 27. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 A kérdező kommentje:
Nem 10 éves a történet közöttünk, 4 éve még együtt voltunk.
2022. jan. 27. 16:02
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne vállald el.
2022. jan. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
Semmiképp se vállald el, amúgy is kizárt, hogy az anyja ezek után látni akar.
2022. jan. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
97%

"A nagyszülő meg vagy demens, vagy bele akart marni a nőbe, mert ilyet nem szólunk el véletlenül."


És miért ne mondhatna ilyent? Talán azt hitte, szűz volt a párja?

2022. jan. 27. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!