Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A húgom összejött az exével,...

A húgom összejött az exével, akit az egész család utál! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Tavaly októbertől januárig együtt voltak, de anyám és apám gyűlölte, mert sokszor csúnyán bánt a húgommal, bántotta, meg megkínálta cigivel. Januárban szakítottak, és most újra összejöttek augusztus végén. Ezt még csak én tudom, ha ez kiderül, botrány lesz. Apám szerintem megőrül. Nem értem miért jöttek össze megint. Elvileg a húgom legjobb barátnője is bíztatta erre. Mit kéne tennem? Vagy inkább maradjak ki az egészből?

Húgom 14

A pasi 18

Én 19



2021. szept. 12. 19:45
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
89%
Semmit. Úgy is ti lesztek a szemébe a legrosszabb emberek ha szét akarjátok szedni őket. De legyél mellette ha kell.
2021. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
73%
Maradj ki belőle teljesen!
2021. szept. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
70%
Szerintem is maradj ki belőle, az ő élete, és kész. Úgysem tehetsz semmit.
2021. szept. 12. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
92%

1-es egy 14 éves kiskoru lanyrol van szo aki egy bantalmazo 18 eves pasival van egyutt. Kerdezo szerinted mit kene tenned? Hagyod hogy megint usse vagy bantsa lelkileg mert ez nem derult ki hogy bantja. Szolj a szuleidnek es ok intezkednek es beszelnek a testvereddel. Nagyon naív a kishugod. Vedd meg azzal hogy szolsz a szuleidnek, ha onmaga ellen cselekszik mert most a hugod onmaga ellen cselekszik. A szeretet nem bánt! Ergo ez a pasi nem szereti.


De a csalad meg azert csalad hogy szeressek egymast, segitsek egymast es vigyazzanak egymasra.

2021. szept. 12. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
55%

Maradj ki belőle szerintem is. Nem fogjátok tudni megakadályozni ezt az egészet, max eléritek, hogy a húgod megutáljon titeket (persze nem jogosan).

Annyit tudsz tenni, hogy reménykedsz, nem tart sokáig a kapcsolat.

2021. szept. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
72%
14 éves és exe van. Mégis mikor kezdte?
2021. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
77%
Tedd fel a kezed
2021. szept. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen hogy válaszoltatok. Igen, tényleg lehet jobb ha kimaradok belőle, csak féltem a húgomat.

6-os 13 volt tavaly mikor összejöttek, a pasi meg 17 értelemszerűen.

2021. szept. 12. 20:07
 9/37 anonim ***** válasza:
91%
Azért annál a pasinál is lehet némi kattanás, aki 17 évesen összejön egy 13 évessel, mondjuk erre én is láttam már példát.
2021. szept. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
89%
Durván beteg a csávó, nem csoda ha nem bírja a családod.
2021. szept. 12. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!