Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Négy hete ismerkedtem meg egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Négy hete ismerkedtem meg egy idősebb férfivel szerintetek Mi ez az egész?

Figyelt kérdés

Most nagyon összeveszett velem négy napja nem beszélünk és ma arra jöttem haza,hogy egy kukás zsákba tette az otthagyott ruháimat és apróságai mat és a neki vásárolt torta maradékjàt és letette a teraszomra.


Most beléptem az udvaromra ùgy találtam meg a szemetes zsàkot.


Mi a véleményetek ? Kívülálló ember mindig jobban lehet jön másik szituációját. Én még érzelmi befolyás alatt állok és nem tudom ezt tiszta szemmel látni. Olvastuk és van egy kis időd kérlek szakítsatok rám időt és írjatok nekem véleményt köszönöm



2022. febr. 1. 15:13
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
5. Rosszul esik hogy nem gondol bele hogy ő mit mit csinált. Nagyon beégetett és én a nemtetszéses hangosan kimutattam kiosztottam.
2022. febr. 1. 15:45
 12/17 anonim ***** válasza:
48%
Átzsákolhatsz hozzám. Torta helyett szilvásgombócot hozzál.
2022. febr. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobban jàrtál.Részegen balhézik, azt akarja, hogy úgy táncolj ahogy ő füttyül, örülj, hogy megszabadultál Amúgy, tényleg, ha pár hete ismerkedtek, hogy kerül a cuccod hozzá? Valami nem kerek, akivel ismerkedik az ember, annak még a lakásán sem jár, nemhogy cuccai legyenek ott.
2022. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Már kezdened sem kellett volna vele. Szóval egy idősebb alkesz. Kell ez neked?
2022. febr. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
13.mert hajnalig beszélgettünk és szomszédban látom, haza ugrottam pár alap dologért.
2022. febr. 2. 03:32
 16/17 A kérdező kommentje:

12./megmosolyogtatàl koszonom :)

Születés napja volt és felkoszontottem.


Egyébként Angol nemzetisegű ès van saját hàzam (szomszédom az uriember es munka kapcsolatként kezdődött) csak haza ugrottam pár alap dologert mert hajnalig beszélgettünk es kérte aludjak ott (nem volt semmi testiség ) igazából a elég erős karaktered vagyok es könnyen csinàlok presztizst dolgokbol és kiosztottam.

Sőt még azt is mondtam,hogy a magadfajta köszönöm meg,hogy egyaltalan bejohettek az orszàgba.


:( nagyon felmérgelt.

2022. febr. 2. 03:46
 17/17 A kérdező kommentje:

Jesszusom vissza olvasva mindenhogy írok csak nem magyarul.


Elnezeseteket kérem ha gubancos.


Holnap feljovök még olvasni a gondolataitokat az egeszről.


Koszonom az idotoket.

2022. febr. 2. 03:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!