Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ezek mit jelentene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ezek mit jelentenek? Jelentenek valamiféle szimpátiát, érdeklődést?

Figyelt kérdés

Valaki akit alig ismersz, de rendszeresen látod/találkoztok sokat néz, már-már bámul távolabbról, ha egymás közelébe értek lehajtja a fejét.

Felnőttek esetében érdemes ezeknek jelentőséget tulajdonítani?



2022. febr. 1. 16:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy rossz fát tettél a tűzre...nem feltétlenül szimpátia.
2022. febr. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

:DD

Nem rólam van szó, nem rólam szól a kérdés.

Egyébként ha így is van, azt a másik nem tudja/tudná. :D

2022. febr. 1. 16:45
 3/13 anonim ***** válasza:
58%

Én már lyukra futottam ilyennel sokat (no pun intended). Úgy vagyok vele, amíg a csaj nem teszi előttem szét a lábát, részemről egyértelmű NEM a csaj részéről bármit is csinál. Megtanultam rondaként csak azt SZERETNÉM hinni, hogy a csaj "jeleket küld", a valóságban sose volt így.


[link]

2022. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Mondjuk a kérdésben férfira gondoltam, de nem gondolom, hogy sokat számít. Tekintsünk el a nemektől.
2022. febr. 1. 16:52
 5/13 anonim ***** válasza:

#4, 3-as vagyok, manapság már nem csinálok ilyet (általában előre felmérem az utcán a veszélyhelyzetet és még csak véletlen se megyek arra/nézek rá lányokra, etc.), de míg fiatalabb voltam esetleg előfordult, hogy ránéztem egy lányra, de azonnal félre is néztem és többet nem néztem rá. 14 évesen esetleg előfordult, hogy távolból mertem nézni valakit, de közelről már nem, természetesen nevettség tárgyává váltam (így is úgy is).

Szóval lehet olyan amit leírsz, csak egyszerűen nem életszerű. Egy faszi, aki megkapta az nőktől a visszacsatolást, hogy jól néz ki, az nem fog ilyeneket csinálni. Rondák nem kapták ezt meg, de azok úgyse tetszenek senkinek se szóval te se érdeklődnél itt, mert elég valószínű, hogy tetszik neked a gyerek.

2022. febr. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

😞😞😞😞


Felnőttek ezzel foglalkoznak? Jó nektek. Én 4:30-kor keltem és egy férfival azért szemeztem random a pályaudvaron, mert elbambultam nagy fáradtságomban.

2022. febr. 1. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Nálam jelent vmit. 32 N

Azért nézek egy férfit állandóan mert nagyon tetszik, de ha közelében vagyok akkor nem nézek rá, az már túl menne a határon mert van férjem.

2022. febr. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
A legtöbb minden valamirevaló nővel kikezd.. szemez..egyéb! láttál már biztos olyat, hogy 3567 ismerős nő van a facején.. hagyjuk már ezt, nagyon bénaság!
2022. febr. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem tudom egyesek mire valaszolnak v gondolnak..


Ha valaki kicsit érteni akarja, miért írtam ki: elgondolkodtam azon hogy tini koromban elég nagy jelentőséget tulajdonítottam az ilyeneknek amit fent írtam. Aztán elteltek az évek, más szituációkban ismerkedtem és abszolút nem figyeltem ezeket a dolgokat.

Nosztalgiáztam és felmerült bennem, hogy felnőttek esetében is jelentenek-e ezek valamit, v nem.

Nem kell túlgondolni.

2022. febr. 1. 17:57
 10/13 anonim ***** válasza:
igen felnőtteknél is jelenthetnek rosszat és jót is.
2022. febr. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!