Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi munkatársam kereste a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi munkatársam kereste a társaságomat, sokat bókolt, mostanánan viszont mintha nem érdekelném. Vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy mivel nem igazán mertem viszonozni, azt gondolta hogy nem tetszik nekem és feladta kb fél év után?

2022. febr. 1. 22:50
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Szinte biztos
2022. febr. 1. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Ha tetszik, akkor miért nem viszonoztad fél évig? Jó, nem mered pár hétig, mert nem ismered, de mit gondoltál, hogy mi fog történni?

Nyilván ha nagyon kitartó is egyszer kénytelen feladni!

2022. febr. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, már feladta. És keres /talált magának mást.
2022. febr. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
100%
Fél év után? Kitartó lehetett, szegény.
2022. febr. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:
Egy nőnek nem illik a pasi felé bókolni! Azaz igy gondoltam. Viszont kerestem én is a társaságát, de konkrétan nem mondtam neki hogy bejön nekem' azt hittem ezt ő érzi' vagy látja rajtam...ezek szerint nem. Buktam.
2022. febr. 1. 23:17
 6/28 A kérdező kommentje:
Amúgy többször mondta hogy jól nézek ki, csinos vagyok, jó a fodrászom stb, megköszöntem, de csak ennyi.
2022. febr. 1. 23:21
 7/28 anonim ***** válasza:
100%
Megunta.
2022. febr. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%
5-6-os Ez nem is feltétlenül udvarlás. Flört lehetett volna, ha nem köszönöm a válasz, hanem te tovább fűzöd a beszélgetést. Ezzel lecsaptad a labdát, és nem feldobtál neki másikat! Amúgy illik bókolni férfinek, főleg, ha tetszik, nekik is jól esnek, hogy jó az illatuk, tetszik, ha egy akármilyen ruhadarabot visel...
2022. febr. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
63%
Hú, bakker, mintha magamat olvasnám. Én épp iszom a levét, teljes letargiában. Soha nem fogok kijönni belőle. Legyél okosabb!
2022. febr. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
8-as, nem tehetek róla, de egyszerűen ha bókolt, nem mertem válszolni, el kellett mennem mellőle, zavarban voltam, lehet hogy látta rajtam
2022. febr. 1. 23:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!