Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfi munkatársam kereste a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi munkatársam kereste a társaságomat, sokat bókolt, mostanánan viszont mintha nem érdekelném. Vajon mi lehet?

Figyelt kérdés
Elképzelhető, hogy mivel nem igazán mertem viszonozni, azt gondolta hogy nem tetszik nekem és feladta kb fél év után?

2022. febr. 1. 22:50
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem itt inkább a pasi lehetett figyelemhiányos, jól esett neki, hogy kicsit flörtölgethet, mert unatkozott. Ne sajnáld.
2022. febr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező én átérzem, ugyanígy elcsesztem.
2022. febr. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
36%

A többiek már leírták a lényeget. Tanulj belőle.

Off: szerintetek az ilyen helyzeteket elcsesző, emiatt letargiában lévő nők mekkora része viselkedik majd másként? ;)

2022. febr. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Noren1989 ***** válasza:
5%
2022. febr. 2. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
54%
#23!#24!Mondjuk, ha egy férfi akar valamit egy nőtől, akkor azért egy csinos vagy-nál több is elhagyhatja a száját.🙄 Ennyiből max.annyi jön le nekem, nőnek, hogy kedves, udvarias pasi.
2022. febr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
100%

#25 A kérdező tisztán leírta hogy a férfi többször bókolt. Nem kell mindenáron a másik fél nyakába varrni az egészet.

Általad írt esetek is vannak, de itt egyértelműen kezdeményező volt az egyik fél. A másik pedig annál semlegesebb. Nem kizárt hogy élőben akár elutasításként is értelmezhető volt.

2022. febr. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
100%

"Nem kizárt hogy élőben akár elutasításként is értelmezhető volt."

Hát igen, a kérdező által lefestett szituációban ő gyakorlatilag elutasította a férfi közeledését. Aláírom én hogy a férfi lehetne egyértelműbb néhány bóknál, viszont a bókokra való reakció meghatározhatja hogy érdemes-e komolyabban közeledni vagy sem. Esetünkben egyértelmű lehetett hogy nem érdemes, legalábbis erősen úgy tűnhetett.

Én sem erőltettem volna tovább a srác helyében

2022. febr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Akkor ezt elbuktad, megunta. Vagy nem is akart igazán semmit, csak az egóját fényezte
2022. febr. 3. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!